
Сили оборони знищили самохідну установку російського зенітного комплексу Бук-М1-2 на Донеччині.
Про це повідомляє аналітична команда Ukraine Weapons Tracker.
Українським військовим вдалось знищити пускову установку 9A310M1-2 зенітного комплексу. Заявлено, що успішний удар було нанесено завдяки БПЛА.
Установка була уражена поблизу населеного пункту Пантелеймонівка в Донецькій області.
Аналітичній команді Ukraine Weapons Tracker вдалося розпізнати самохідну пускову установку завдяки характерним конструкціям у верхній частині її корпусу.
Раніше, 10 квітня, у мережі з’явилось відео з тієї ж локації, на якому було зафіксовано характерний стовп полум’я та білого диму від горіння великої кількості ракетного палива.
Автор відео повідомляв, що на кадрах зображено горіння ураженого безпілотником ЗРК Бук-М1 росіян.
Установки зенітного комплексу Бук-М1 – це важлива ціль. Вони становлять основу протиповітряної оборони наземних підрозділів та захищають їх від тактичної авіації супротивника.
Востаннє подібний зенітний комплекс українським військовим вдалось знищити у березні на території тимчасово окупованої частини Запорізької області.

На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...