
Екс-командир полку "Азов", майор ЗСУ Максим Жорін підтвердив успіхи у просуванні Третьої окремої штурмової бригади під Бахмутом. Українські сили закріплюються на відбитих у окупантів позиціях. У своєму Telegram Жорін зазначив, що у противника досі залишається велика перевага за кількістю особового складу, боєприпасів та авіації, передають Патріоти України.
"Тим не менше, знаходимо слабкі місця в обороні, яку ворог намагається побудувати, і б’ємо туди", - підкреслив військовий. Тепер окупантів на цій ділянці фронту, за словами Жоріна, посилили завербованими зеками зі "Шторм z" у лавах регулярної армії. Хоча, додав "азовець", перед захисниками переважно 57-ма бригада РФ.
Авіація росіян працює по кілька разів на день. Також окупанти продовжують перекидати нові резерви, щоб відбити позиції. Але умови на полі бою досі диктують ЗСУ.
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...
Кривавий некчема ще до 2022 року був переконаний, що назавжди увіковічив своє їм'я в ряду російських правителів як "кримський" - співставним з Катериною II, принаймні... Однак КГБ-шному третьорозряднику за здібностями хотілося стати другим Сталіним...