
Україна повинна завдавати якнайбільшої шкоди країні-окупанту Росії, зокрема, її економіці, щоб зменшувати її можливості для ведення агресивної війни. Зокрема, однією з цілей для атак можуть бути склади золота, розташовані на Алтаї.
Таку думку виданню Оbozrevatel висловив ветеран російсько-української війни, майор запасу ЗСУ Олексій Гетьман.
"На Алтаї великі склади золота – золотий запас РФ. Це символ їхньої фінансової стабільності. Можна було б здійснити потужну атаку саме на ці склади", – наголосив він.
"Дуже важливо завдати шкоди економіці країни-агресора. Це б суттєво підірвало її можливості вести війну", – сказав він.
В цьому контексті Гетьман зауважив, що підриви великих нафтобаз ворога є вкрай ефективним методом його суттєвого послаблення на полі бою. Зокрема, за його оцінками, останні випадки "бавовни" на російських нафтобазах призведуть до того, що вже за 1-2 тижні окупант постане перед серйозною проблемою браку пального.
"Коли великі нафтобази знищено, з поповненням запасів виникнуть великі проблеми. Вони ще можуть їздити, але запас закінчиться за тиждень, максимум – за два. А далі знаходити пальне буде не так просто, адже логістичне плече доставки понад тисячу кілометрів", – пояснив ветеран війни.
Він додав, що "бавовна" на нафтобазах передує потужному наступу українських Сил оборони.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...