"Велич" виявилась бутафорською: Влада Шебекіно за евакуацію дітей вимагає від батьків гроші

Влада Шебекіно (Бєлгородська область) вимагає з батьків гроші за евакуацію дітей з-під обстрілів власної армії, повідомляють Патріоти України.

На платну "послугу" масово поскаржилися російські матусі в соціальній мережі "ВКонтакте". У групі "У Шебекіно" одна з них написала, що їй довелося заплатити 6 тисяч за евакуацію двох дітей у Воронезьку область. "Крик душі!!! Слава богу, вчора відправила дітей в табір у Воронезьку область. Чого варто було домогтися того, щоб потрапити в списки! Обіцяли все безкоштовно буде, а в останній момент сказали, що треба доплатити за проїзд. І так за двох 6 тисяч рублів довелося заплатити.... довелося викласти останнє, що було", - вказала вона.

У відповідь деякі коментатори написали, що, судячи з усього, "велич" їх Росії - бутафорська.

Інша росіянка відзначилася публікацією в офіційній групі глави Адміністрації Шебекінського міського округу Володимира Жданова. Вона запитала, чому за евакуацію дітей повинні платити батьки, тоді як раніше повідомлялося, що їх поїздку до Воронезької області оплатять бюджетними коштами.

У відповідь Жданов фактично визнав, що евакуюватися безкоштовно не вийде: "Таке рішення прийнято, щоб не везти дітей на шкільному автобусі на далеку відстань", - вказав він.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Збройні сили знищили МТ-ЛБ з корабельною установкою А-22 “Огонь”

понеділок, 25 вересень 2023, 0:55

Збройні сили України знищили першу російську МТ-ЛБ з пусковими установками радянського вогнеметно-запалювального корабельного комплексу А-22 “Огонь”. . Відповідні фотографії оприлюднили в соціальних мережах. . Повідомляється, що бойова машина була зн...

"Взялась обс*рати українську літературу": Діана Панченко з NewsOne подалась в "політичне літературознавство" (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 0:30

"Пам'ятаєте піддуту лярву з мураєвського NewsOne Діану Панченко? Її почала поширювати кремлівська пропаганда - це однозначно успіх!" - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продов...