Велика Британія пропонує росіянам громадянство в обмін на секретну інформацію

Велика Британія запропонувала російським чиновникам британське громадянство та евакуацію з РФ за розвідувальну інформацію. Про це повідомляє британська газета I з посиланням на три анонімні джерела в МІ-6 і одного колишнього російського інформатора, передають Патріоти України.

За словами співрозмовників I, британська розвідка зможе пообіцяти громадянство інформатору тільки після того, як буде встановлено, що йому можна довіряти, а надати – коли в інформації більше не буде потреби або людина більше не зможе отримувати інформацію, перебуваючи у своєму становищі.

Це сталося після того, як глава МІ-6 минулого року публічно звернувся до росіян, розгніваних вторгненням, із закликом «об'єднати зусилля» з Великобританією і «поділитися секретами», щоб допомогти припинити війну в Україні. Як повідомило видання, подібна тактика використовується від початку вторгнення Росії в Україну, при цьому вона більше не є конфіденційною.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 23 травня. Не розповідайте сьогодні про свої плани та не розкидайтеся грішми

четвер, 23 травень 2024, 7:05

Православна церква України 23 травня за новим стилем вшановує пам'ять єпископа Михайла Синодського. За старим стилем сьогодні згадували Симона Кананіта, сина Йосипа Обручника. . У свято 23 травня наші предки займалися посівом огірків, льону, кукурудзи...

"Таинственный россиянин на разбившемся вертолете президента Ирана", - Злий Одесит

четвер, 23 травень 2024, 3:25

Днём 19 мая была потеряна связь с вертолётом Bell-214, на борту которого находился президент Ирана Ибрагим Раиси. После долгих часов спасательной операции, в которой неожиданно вызвалась участвовать даже россия, вертолёт был найден разбившимся в районе...