
"Кожного разу, коли приходить якась зоологічно цікава новина з Росії, знаходяться нитики, що голосом качечки з анекдоту розповідають "а в нас те ж саме", - пише український журналіст та військовослужбовець Віктор Трегубов на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Окей. Місто Балахна, що під Нижній Новгородом, втонуло в лайні.
Ну, ще не все втонуло, але лайно стоїть в підвалах, окупувало міську лікарню та єдиний стадіон. В окремих районах стараннями комунальних служб лайно з підвалів вже йде на нижні поверхи. Відповідно, гігієнічна ситуація така, що мешканці в квартирах сплять у палатках, бо комарі.
"І пучіна сєя поглотіла єя".
Хто не вірить – загугліть. І спробуйте-но згадати, де у нас так. Навіть під час війни. Ні, очільники окремих міст в нас прямо дуже стараються, але все ще таких вершин не досягли. Бо веліка Росія, а відступати нема куди. Позаду насрано".
Повідомлення, що Сили Оборони змусили ворога залишити позиції на Кірнбурській косі, де після того встановили синьо-жовтий прапор справило ефект інформаційної бомби, зазначають Патріоти України. Там зазначають, що ворог не вийшов з неї і продовжує з кос...
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...