Велика загроза для українців буде 23-24 серпня і 1 вересня: Екстрасенс поділився прогнозом та закликав бути обережними

Президент Росії Володимир Путін любить символічні дати, тому 23-24 серпня є велика ймовірність нових ракетних ударів по Україні. 1 вересня окупанти можуть влаштувати теракти. Про це заявив екстрасенс та таролог Макс Гордєєв, передають Патріоти України.

"Якщо у вас є можливість не піти до школи (1 вересня – ред.), то не ходіть у жодному разі, щоб він не влаштував Беслан", – зазначив екстрасенс.

Гордєєв наголосив, що кінець літа виявиться важким для українців – агресор влаштовуватиме провокації. Найнебезпечніший час доби – ранок, агресор намагатиметься завдавати ударів у цей час, щоб зламати дух народу. "Це обов'язково буде вранці, тобто коли ми спимо: шість ранку, з четвертої до шостої ранку – це завжди відбувається саме в цей час. Тому дуже небезпечно буде в цей період", - підкреслив він.

Екстрасенс додав, що перемога у війні буде за Україною, і в Росії це починають розуміти. У свою чергу екстрасенс Людмила Хомутовська заявила, що на День Незалежності постраждають такі міста, як Миколаїв, Одеса, Харків, але небезпека торкнеться й інших регіонів.

Ескалація 24 серпня не виключена у Донецьку, Краматорську, Слов'янську, Луганську, Енергодарі. В окупованому російськими військами Херсоні ситуація буде напруженою, можливі вибухи в нічний час.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Если мир желает, чтобы Путин с Шойгу застрелились, угостив цианидом лишь Кабаеву и собственных детей, то надо двигаться к полному и всестороннему поражению агрессора", - блогер-одесит

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:15

"Политология в замешательстве, определяя современную идеологию России. Одни говорят, Кремль так и не выработал определенную систему взглядов, необходимую для государственного строительства. Другие ссылаются на «скрепы» с «народностью, самодержавием и п...

"Частичная мобилизация" в России - это бюджетный клондайк для того, кто оседлает потоки Минобороны", - Голобуцький

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:00

"Жёсткий, внезапный и нелогичный вроде бы (да и нарушающий субординацию: всего лишь один из губернаторов явно влезает не в своё дело и в зону ответственности высшего руководства) наезд Кадырова на Минобороны РФ за Лиман на самом деле более чем логичен....