"Венедіктову останнім часом силяться відправити у відрядження в США. Аби підозру Порошенку підписав хтось з її заступників", - Дмитро Вовнянко

"А от це вже серйозно. Колишній заступник генерального прокурора Віктор Трепак заявив, що найближчим часом Петру Порошенко вручать підозру за те, що в часи його президентства забезпечили поставки вугілля з українських шахт, які здавали звітність в українську податкову і платили податки в український бюджет, але опинилися нв окупованій території", - пише блогер та журналіст Дмитро Вовнянко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Тю, та вони давно погрожують!" - скажете ви. І будете праві. Погрожують вони давно. Але зараз все стало дуже всерйоз. Підозра та склепана настільки недолуго, що підписувати її відмовляється навіть генпрокурор Венедиктова. Саме тому генпрокурора Венедиктову останнім часом силяться відправити у відрядження в США. Аби підозру підписав хтось з її заступників.
Це геніально. В той час як в Україні уже ідуть віяльні відключення електрики (які сором'язливо називають ремонтами і профілактиками) і коли Україна закуповує електрику у Білорусі (читай - у Росії), влада готує оголошення підозри тому хто Україну від того захистив. Хто забезпечив роботою українські шахти і зробив українську енергетику прибутковою.
Кортить запитати - це рішення влади пов'язане з заявою ЗЕ про необхідність прямих переговорів з Кремлем? Переслідування п'ятого президента Порошенка - обов'язкова умова Путіна?".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Це рецесія. Що буде з євро та доларом і коли почнеться світова фінансова криза", - експерт

субота, 2 липень 2022, 6:28

"Європа з разючою точністю повторює американський сценарій, а дві найбільші економіки (США та ЄС) все більше перетворюються на "макроекономічних сіамських близнюків", що саме собою не так уже й погано, якби тільки не розганяти по спільному тілу ті самі...

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...