Ветерани війни на Донбасі - Зеленському: Суворе відеозвернення до новообраного президента України

У зверненні взяли участь ветерани війни на Донбасі з різних міст України. Ветерани війни на Донбасі висунули суворі вимоги Зеленському.

Громадянська спілка "Рух Ветеранів України" записала відеозвернення до новообраного президента України Володимира Зеленського, в якому висунула низку вимог.

Відповідний ролик з'явився на сторінці організації в Facebook у середу, 22 травня. (Щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

У зверненні взяли участь ветерани війни на Донбасі з різних міст України. Так, вони висунули такі вимоги главі держави:

  • рішуче викорінити з українського політикуму представників проросійських сил і змусити їх відповідати за скоєні злочини;
  • проявити політичну волю в покаранні корупціонерів і їхніх спільників;
  • сприяти перегляду інституту громадянства, скласти перелік колаборантів і зрадників;
  • всебічно підтримувати становлення новоствореного Міністерства у справах ветеранів.    Ветерани відзначили, що не до кінця розуміють, чи збігаються погляди Зеленського на майбутній розвиток України з думкою тих, хто воював і віддав життя за Україну.
    "Нас сотні тисяч, які пройшли війну. Ціна свободи і незалежності України – це наше здоров'я і життя наших побратимів, це сльози тисяч матерів, батьків і дітей. Для нас це не просто звернення. Це наш маніфест. Ми згуртовані, рішучі, і не дозволимо спаплюжити наш внесок у майбутнє України способом зближення із зовнішніми і внутрішніми ворогами", – заявили ветерани.


Вони висловили готовність до останньої краплі крові стояти за Україну і закликали президента допомогти їм у цій боротьбі.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Сценария у нас опять два. Х*ровый и еще более х*ровый", - Бабченко

субота, 23 листопад 2019, 0:35

Відмова від Мінських домовленостей веде до скасування санкцій проти РФ, але й виконання їх приведе до того ж самого результату. "Голос" полгода находился в анабиозе, а тут вдруг взял и выдал на удивление разумное и реалистичное по нынешним обстоятельст...

"Гривня, судя по всему, избавилась от сезонного комплекса неполноценности, а ставки по локальному долгу продолжают снижаться", - Фурса

п’ятниця, 22 листопад 2019, 23:16

Щоправда, чим нижче ставки, тим більше міських божевільних, які розповідають про піраміду держборгу. "Мировые рынки продолжают то брать новую высоту исторических максимумов, то чуть отступая назад, готовиться к новым рывкам. Версии о том, что мир в ноя...