Ветерани війни на Донбасі - Зеленському: Суворе відеозвернення до новообраного президента України

У зверненні взяли участь ветерани війни на Донбасі з різних міст України. Ветерани війни на Донбасі висунули суворі вимоги Зеленському.

Громадянська спілка "Рух Ветеранів України" записала відеозвернення до новообраного президента України Володимира Зеленського, в якому висунула низку вимог.

Відповідний ролик з'явився на сторінці організації в Facebook у середу, 22 травня. (Щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

У зверненні взяли участь ветерани війни на Донбасі з різних міст України. Так, вони висунули такі вимоги главі держави:

  • рішуче викорінити з українського політикуму представників проросійських сил і змусити їх відповідати за скоєні злочини;
  • проявити політичну волю в покаранні корупціонерів і їхніх спільників;
  • сприяти перегляду інституту громадянства, скласти перелік колаборантів і зрадників;
  • всебічно підтримувати становлення новоствореного Міністерства у справах ветеранів.    Ветерани відзначили, що не до кінця розуміють, чи збігаються погляди Зеленського на майбутній розвиток України з думкою тих, хто воював і віддав життя за Україну.
    "Нас сотні тисяч, які пройшли війну. Ціна свободи і незалежності України – це наше здоров'я і життя наших побратимів, це сльози тисяч матерів, батьків і дітей. Для нас це не просто звернення. Це наш маніфест. Ми згуртовані, рішучі, і не дозволимо спаплюжити наш внесок у майбутнє України способом зближення із зовнішніми і внутрішніми ворогами", – заявили ветерани.


Вони висловили готовність до останньої краплі крові стояти за Україну і закликали президента допомогти їм у цій боротьбі.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Як крадуть в оборонних закупівлях за Зеленського

середа, 8 квітень 2020, 20:25

"Арей" завіз броню втричі дешевшу, ніж у "Козаків" - фінансування припинили для "Арея". Примітний корупційний скандал - розробка важкої гусеничної бойової машини піхоти (БМП) інженерної групи "Арей" залишається без фінансування Міноборони, конструктори...

"Як в Україні людей з фсбшної школи беруть до СБУ, а потім до РНБО?": Нардеп Лєрос натякнув, що Денис Єрмак працював на російського агента

середа, 8 квітень 2020, 19:53

Як повідомляли Патріоти України, брат глави Офісу президента до 2019 року був радником заступника Ради національної безпеки і оборони Олександра Литвиненка. З цього приводи нардеп "Слуги народа" Гео Лерос на своїй сторінці в Фейсбук розповів про "темне...