
Власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин попри всі бравадні заяви, не може самостійно вивести своїх бойовиків з Бахмута, оскільки їх одразу ж знищать російські "загрядотряди". Про це повідомив військовий експерт, полковник запасу Роман Світан, передають Патріоти України.
"Вони ("вагнерівці". – Ред.) затиснуті зараз між українськими військами та російськими військами. Там 4 тисячі "пригоженців" й 40 тисяч лінійних російських частин. Якщо генералам щось не сподобається, якщо вони позначать ОПГ Пригожина, як дезертирів, – вони їх просто розстріляють під час відходу", – припускає експерт.
За словами Світана, якщо "вагнерівці" надумають прориватися з боєм через російські частини, це може закінчитися для ПВК фатально. Експерт назвав Пригожина звичайною "балакаючою головою", яка немає ніякого відношення до військових дій.
"Він має медіахолдинг та медіаімперію, тому починає вимолювати вихід ОПГ з Бахмута. Він чудово розуміє, що ще декілька тижнів й від них нічого не залишиться. З втратами по 500 людей за добу чи навіть по 100 – їх не залишиться вже до кінця місяця", – підсумував полковник запасу.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...