
Радник голови Офісу Президента України Олексій Арестович заявив, що ракету Х-22 збили наші сили ППО й тому стались жахливі наслідки. Це миттєво підхопили російські пропагандисти, але таких би наслідків від збитої ракети не було б. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Попович, передають Патріоти України.
Попович розповів, що Арестович уже спростував свої заяви і пояснив, чому сказав так, а не інакше. Утім, якщо навіть припустити, що ракету Х-22 збили, вона б розірвалась у повітрі, а уламки не спричинили б таких наслідків. Вони б могли пробити дах, здійняти пожежу, зруйнувати авто, верхній поверх, але не 2 під'їзди вщент.
"Ми у Дніпрі побачили дію бойової частини ракети Х-22, яка має майже тонну вибухової речовини. Оце вибухнула тонна вибухової речовини. Жодним чином не могло б таке статись, якби уламки ракети впали на будівлю. Що можуть зробити уламки збитої ракети ми бачили в Києві, такі випадки в нас були", – зазначив військовий оглядач.
Сьогодні 27 червня. . Триває 1 585 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. На Лиманському напрямі продовжуються інтенсивні бойові дії. . Російські війська намагаються просочуватися через промислову зону та лісові...
Ветерани повертаються з війни в суспільство, яке часто не готове їх розуміти, адже поранені й звільнені з полону бійці стикаються не лише з фізичними наслідками війни, а й з нерозумінням, фінансовими труднощами і ментальними бар'єрам. Зміст. 1.Побратим...