Від рядового клоуна "Кварталу" до мільярдера: Як сімейна фірма нардепа "Юзіка" нелегально заробляє на "Великому будівництві", - ЗМІ (відео)

Юрій Корявченков і президент Володимир Зеленський на з'їзді партії "Слуга народу"

Компанія "Рижівський гранітний кар'єр", головою правління якої є брат народного депутата від "Слуга народу" Юрія Корявченкова, понад два роки працює без дозволу. За час програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" продала щебеню на 2 млрд грн. Про це розповіли в програмі Watchdogs. Розслідування, зазначають Патріоти України.

Двоюрідний брат Корявченкова Сергій став головою правління компанії 2017 року. А 2019-го кар'єр суттєво збільшив обсяги виробництва, що збіглося із запуском "Великого будівництва".

Сергій і Юрій Корявченкови та дружина нардепа Тетяна

З 2019 року "РГК" в Полтавській області продав продукції на 1,93 млрд. Половину видобутку викупили дві фірми – "Кар-Гіл" і "Брекстон", які є постачальниками щебеню для турецької компанії "Онур", що входить до "дорожнього картелю".

Дві фірми безпосередньо пов'язані з братами Корявченковими. Засновник криворізького "Брекстон" Сергій Доровський – давній бізнес-партнер Сергія Корявченкова і член наглядової ради "РГК".

"Кар-Гіл" із Горішніх Плавнів керує Роман Варваров. На виборах він був уповноваженим партії "Слуга народу" у Дніпропетровській області, потім став помічником нардепа Корявченкова на громадських засадах. Зараз він бенефіціар "РГК" через фірму "Техніка-2018".

"Рижівський гранітний кар'єр" в останні роки не тільки збільшив потужності, а й розширив площу на дачний кооператив. Дачники скаржаться на шкідливі викиди й на те, що немає жодної реакції на дії підприємства з боку контрольних органів.

Екоправозахниця Василина Нікульнікова стверджує, що останні два роки працівників Держекоінспекції не допускали до перевірки "РГК" через нібито карантинні обмеження.

Також екологи зазначають, що з 2019-го кар'єр підвищив виробничі потужності й установив джерела викидів, на які не отримав дозволів. А також не пройшов обов'язкової Оцінки впливу на довкілля і два роки працює без цього дозвільного документу.

1999 року "РГК" отримала спецдозвіл на видобуток граніту, дії якого вже за нового керівника Держгеонадр Романа Опімаха продовжили до 2039-го. Але за обов'язкової виконання вимоги отримання висновку з ОВД.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Побачила листівки з Арестовичем, які розкидають росіяни з питанням "ви за ето воюєтє". Волала", - Татуся Бо

неділя, 29 травень 2022, 0:24

"Побачила листівки з Арестовичем, які розкидають росіяни з питанням "ви за ето воюєтє". Волала. Довбойоби. Невимовні довбойоби. Абсолютні довбойоби. Їм, певно, ніколи не втямити, що всі тут стоять не за Арестовича, не за Зеленського - всі стоять за СВО...

"Має бути реальний уряд національної єдності, в якому Зеленський та Порошенко будуть працювати разом на високих посадах", - Портников

неділя, 29 травень 2022, 0:00

Віталій Портников, журналіст, публіцист, ведучий Еспресо вважає, що в Україні має бути уряд національної єдності, в якому Зеленський й Порошенко будуть працювати разом. Тому що влада та опозиція під час війни - це одне ціле. Про це йдеться в етері Еспр...