Окупанти, побоюючись активних дій зі сторони ЗСУ на Херсонщині, напередодні вдарили ракетою по Антонівському мосту, залишки котрого визволителі України використовують як опорний пункт для операцій на східному березі. Відповідні кадри оприлюднив військовий кореспондент Андрій Цаплієнко у своєму Telegram-каналі.
«Окупанти завдали удар по лівобережній частині Антонівського мосту. Напередодні колаборант [Володимир] Сальдо три дні поспіль переконував, що ніякого українського плацдарму там немає», — написав він.За даними громадського діяча Сергія Стерненка, ймовірно, росіяни вдарили Іскандером.
З кадрів на відео видно наслідки удару, після прильоту впав один з прольотів мосту. За словами окупанта, який коментує за кадром, біля мосту українські воїни начебто облаштували «бункер».
Останніми тижнями Росія, ймовірно, передислокувала елементи Дніпровської групи військ (ДГВ), які обороняли східний берег Дніпра біля Антонівського моста, для посилення Запорізького напрямку.
Саме російська ДГВ була залучена у обороні східного берега річки Дніпро поблизу Антонівського моста, де з 23 червня розмістилися українські війська.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...