Українська ведуча Анастасія Коротка в інтерв'ю українській журналістці Маші Єфросиніній, яке опублікували 10 жовтня в YouTube, розповіла про зйомки розважальної програми "Орел і решка", де була ведучою шостого і сьомого сезонів, передають Патріоти України.
Коротка заперечила слова Єфросиніної про те, що ексведуча "Орла і решки" пізнала у цьому проєкті славу й успіх. "У всіх наших досягненнях я була в напівдепресії, – зазначила вона. – Моя реалізація не приносила мені задоволення, бо я не вірила взагалі, що це моя реалізація".
Вона додала, що робота у проєкті стала для неї "найгіршими роками життя". "Пам'ятаю це як слиз, брудноту. Я відчувала себе просто ніким, – поділилася Коротка. – За кадром було дуже багато критики і від тих, хто створює "Орел і решку". Кожен випуск – це якась... [Казали], що я несправжня. Мать вашу, та що вам треба?! Я намагалася бути справжньою, а виходило ще більше не по-справжньому. І це тиск, тиск, тиск. У мене було по 20 дублів".
Ведуча також розповіла, що зіткнулася з тотальним хейтом із боку глядачів.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...