"Від'є**ться від мене з турнікетами. Ловіть краще терористів. Так, це складніше. Проте ефективніше", - блогер

Нові часи вимагають нових рішень.

Фото: uainfo.orgПатріоти України з посиланням на Нескучные новости пропонують вашій увазі репліку Костянтина Кукушкіна про боротьбу з тероризмом за рахунок обмеження свобод громадян. Далі пряма мова.

Полаюсь. З тероризмом припустимо звичайно треба боротися. Але біда в тому що влада бореться завжди не з хворобою, а з симптомами.

Ті хто пам'ятає наприклад авіарейси років 50 назад, прекрасно знають що на борт пускали мало не зі стволами. Тепер же перед посадкою - анальний обшук і конфіскація всього, що вони там придумали в своїх правилах. Скоро взагалі голими літати почнемо і з промитими шлунком.

Теж саме на масових заходах - Шмони, обшуки, недопуски. Протаранив вантажівку натовп - давайте заборонимо вантажівки. Наставимо їжаків на всіх вулицях, і нехай ніхто не їздить. Зате і терорист не проїде. Логіка на рівні приблизно як Х**ло дороги будувати не хоче щоб НАТО не проїхало.

Пора вже вводити поняття адекватного громадянина. Ось я наприклад - адекватний громадянин, нікого підривати і вбивати не збираюся, поки не зійшов з розуму. І радійте що не з'їхав, бо інакше я знову ж таки не сяду у вантажівку а буду думати як знищити мінімум всю планету, а бажано і разом з Марсом, щоб ніхто, бува, не з'ї**вся.

Я готовий пройти будь-які сертифікації, показати нетрудові доходи, вживити під шкіру і в автомобіль RFID, який буде сигналити на всі 4 сторони про мою адекватность. Тільки від'є**ться від мене зі своїми турнікетами. Ловіть краще терористів. Так, це складніше. Проте ефективніше і нікому не заважає.

Костянтин КУКУШКИН

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "От що самотність і ізоляція роблять з психікою діда": Політтехнолог Голобуцький - про Миколу Азарова (скріншот)

четвер, 24 червень 2021, 4:00

"Азаров щиро вважає, що головним сенсом всього життя сина Хрущова було визнати, що "прем'єр Азаров - найкращий з усіх прем'єрів України". От що самотність і ізоляція роблять з психікою діда", - написав політтехнолог Голобуцький на своїй сторінці у соцм...

Хіти тижня. "Лучше быть верным псом, чем продажной крысой": Волонтерка відреагувала на слова телеведучої "плюсів" про партію "ЄС"

четвер, 24 червень 2021, 2:00

"То, что вчера сказала телеведущая Наталья Мосейчук, кроме отвращения ничего не вызывает. И дело не в партии и не в политике, а в отсутствии чувства собственного достоинства. Это днище, а потом обижается, что ее сравнивают со скабеевой. Да и « пёс» нис...