
Понад 25 років назад у Білорусі готувалися ліквідувати внутрішньо-окупаційний режим. Разом з білорусами до цього були причетні й українці. Давньою історією поділився командувач Української добровольчої армії, колишній лідер організації "Правий сектор" Дмитро Ярош на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України.
Військовий зазначив, що це було досить давно - в 1999 році. "Відкрию велику таємницю! Я, разом з білоруськими побратимами, готував ліквідацію внутрішньо-окупаційного режиму Білорусі… Їздили територією дружнього народу, творили разом експедиційні підрозділи, вишколювали і озброювали їх, проводили бойове злагодження… План був реальний, але наших білоруських меценатів тоді, у 1999-му, зупинив Єльцин, словами "Я устал, я ухожу", й прихід Путіна на царський трон…", - зізнався Ярош.
Водночас додав, що якби все вдалося, історія східної Європи була б, категорично, іншою. Нині командувач УДА переконаний, що невдовзі Білорусь буде самостійною і в союзі з Україною, Польщею, Балтією тощо. "Час прийде. Це - наше геополітичне майбутнє! Живє Білорусь! Слава Україні! P.S. Пишу це до "виборів без вибору" Лукашенка", - уточнив Ярош.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...