
У п'ятницю, 29 вересня, поблизу селища Лугового Брянської області РФ лунали звуки вибухів та стрілянини. Російські пропагандисти одразу повідомили про бій із "українською ДРГ", яка нібито перетнула державний кордон. Про це повідомляють російські Telegram-канали, передають Патріоти України.
Про кількість "диверсантів" поширюють суперечливу інформацію. Деякі джерела повідомляють про десять озброєних автоматами Калашникова бійців, яких помітили російські прикордонники. Також пишуть про 30 і навіть 50 осіб, які з'явилися на території держави-агресорки.
Росіяни повідомляють, що "диверсанти" перетнули річку Снов біля Лугового і намагалися прорватися до наступного населеного пункту - Кам'янського Хутора. Для російських силовиків у регіоні було оголошено загальний збір, деякі дороги у двох районах Брянської області було перекрито.
Згодом пропагандистські канали заявили, що нібито "російські військові не допустили прорив кордону", а "українські диверсанти" покинули територію РФ після застосування проти них артилерії. Губернатор Брянської області РФ заперечив присутність озброєних людей у населених пунктах і не підтвердив інформацію про бій, в яких начебто вступили російські війська із "диверсантами". "Починаємо самі наганяти те, чого немає", - несподівано прокоментував російський чиновник.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...