Відьма припустила, чим хворіє Олег Винник, та поділилася прогнозом щодо його повернення на сцену

Артист Олег Винник з початку повномасштабного російського вторгнення живе в Німеччині. Він каже, що поїхав за кордон на лікування, проте свій діагноз розкривати не став, передають Патріоти України.

Навколо його хвороби ходить багато чуток. Хтось каже, що він страждає алкоголізмом, а хтось упевнений, що у артиста дійсно серйозні проблеми зі здоров'ям.

Відьма Марія Тиха в коментарі ЗМІ розповіла, що насправді відбувається з артистом. "У нього була подагра. Він це нікому не розповідав, ніколи не говорив, але я знаю, що ця хвороба у нього була і є, тому що вона не лікується", - зазначила Тиха.

Вона додала, що на Винника випадає карта "Двійка жезлів", тому він все ж буде намагатися повернутися на сцену, але у нього це не вийде. "Двійка жезлів" говорить про те, що людина перебуває в позиції спостерігача. Він спостерігає за ситуацією, вичікує. Винник буде намагатися з'являтися на публіці і захоче повернутися на сцену, але у нього нічого не вийде. Люди його не сприймуть", - додала Тиха.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Московський почерк

п’ятниця, 23 лютий 2024, 7:15

За родом діяльності мушу розбиратися в сортах інформпродукту. Різного походження і свіжості. Так от. Те, що зараз несеться з Банкової – це тухлятина московського пошибу. Памʼятаючи, яку роль московські підмостки, а також персонажі штибу Портнова відігр...

Народні прикмети на 23 лютого. Дівчатам слід уникати суто жіночої компанії, щоб не залишитися самотньою

п’ятниця, 23 лютий 2024, 7:05

23 лютого за новим церковним календарем (8 березня за старим стилем) християни східного обряду згадують священномученика Полікарпа, єпископа Смирнського. У народі свято називається "Кислі дівки". . Полікарп народився і жив у I-II століттях, на територ...