
Внаслідок масованої російської атаки на Одесу 20 березня знищено рідкісні колекційні автомобілі. Машини перебували на СТО, яка згоріла через влучання дрону-камікадзе типу "Шахед". Фото наслідків атаки публікують у ЗМІ та соцмережах, передають Патріоти України.

Знищена сервісна станція спеціалізувалася на обслуговуванні дорогих та спортивних авто, тому в її приміщенні зберігалося чимало ексклюзивних моделей.
Зокрема, повідомляється, що згорів суперкар McLaren 720S, вартість якого наразі сягає 200-300 тис. доларів. Це одне із найшвидших авто в Україні: 720-сильне купе здатне розвинути 340 км/год та розганяється до сотні за 2,9 с.

Також знищені кросовер BMW X6, спортивні Chevrolet Corvette C8 Stingray та Toyota Supra. Крім того, на світлинах можна ідентифікувати доволі рідкісний Nissan Skyline R30 80-х років та кілька BMW 5 Series різних років випуску. Судячи з фото, більшість машин серйозно постраждали та не підлягають відновленню.

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...