Відома українська співачка вирішила "втрутитись" у конфлікт Вірменії та Азербайджану (відео)

Народна артистка України Ірина Білик звернулась до народу Азербайджану. Артистка наголосила, що вона висловлює щиру підтримку Азербайджану, де проходили «контртерористичні заходи» задля подолання «проросійських реваншистів та сепаратистів», передають Патріоти України.

«Так само, як Україна зараз проводить контрнаступ на своїй території! Хочу нагадати що міністерство закордонних справ України офіційно засудило так звані «вибори» у сепаратистському анклаві Карабаха, що відбулися 9 вересня. І висловило підтримку суверенітету та територіальній цілісності Азербайджану. Ще раз висловлюю свою підтримку! Слава Україні! Слава Азербайджану!», – заявила народна артистка Ірина Білик.

Білик нагадала про те, як Азербайджан підтримує Україну у війні з Росією. «Азербайджан з самого початку війни в Україні підтримує нашу країну! Громадяни Азербайджану регулярно допомагають українцям генераторами, продуктами харчування та іншою гуманітарною допомогою», – наголосила артистка.

Зазначимо, що Ірина Білик була одружена з етнічним азербайджанцем, російським режисером Асланом Ахмадовим, від якого має молодшого сина Табріза.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Формування стратегічних та оперативних резервів противника... - Машовець

четвер, 7 грудень 2023, 8:05

1. Формування стратегічних та оперативних резервів противника станом на ранок 2.12.2023-го р. . Джерело

Шторм V... - Злий Одесит

четвер, 7 грудень 2023, 7:15

Джерело