Відома в мережі TikTok мавпочка, у якої було 17 млн ​​підписників, померла після відвідування лікаря

Мавпочка Джордж жив зі своєю господинею в Техасі останні 10 років.

Мавпа, знаменита в TikTok на прізвисько Джордж, у якої було 17 млн підписників, померла після відвідування стоматолога. Це сталося під час планового огляду, повідомляють Патріоти України.

Про це пише видання The Mirror. Відомо, що Джордж жив зі своєю господинею в Техасі останні 10 років.

"У нас жахливі новини. Джордж ходив до ветеринара для огляду зубів. У нього почалися ускладнення через наркоз. Джордж випромінював світло, коли все навколо здавалося темним. І хоча веселе життя Джорджа закінчилося, його дух продовжує жити. Ми любимо тебе, Джордже", – зазначила господиня мавпи.

Як виглядала популярна мавпа

Велика частина контенту на сторінці мавпи в TikTok – це розпакування всіх подарунків і листів від фанатів, а також закуски, фан-арти, наклейки та іграшки.

Популярна в мережі мавпа померла

Зірка соцмереж померла

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Мы соответствуем критериям Альянса значительно больше, чем многие страны, входящие в Альянс", - Ян Валетов

неділя, 14 серпень 2022, 16:44

"Кстати... Брошу на вентилятор. По факту - мы уже члены Альянса. Мы члены Альянса в большей степени, чем хитрожопая Венгрия или не имеющие боевого опыта Финляндия и Швеция. Мы свою смелость, боеспособность и приверженность идеалам свободы и демократии ...

Увійшла до списку "недружніх держав": Що відбувається зараз між Росією та Швейцарією, - Портников

неділя, 14 серпень 2022, 14:00

"Швейцарське видання Luzerner Zeitung повідомило, що Україна та Швейцарська Конфедерація загалом погодили так званий «захисний мандат», який надає право Швейцарії представляти інтереси України в Росії після розриву дипломатичних відносин між двома краї...