
Війна в Україні може трохи стихнути після того, як Збройні сили України звільнять від російських окупантів південь країни. Тоді загроза ракетних ударів буде меншою. Про це заявив фіналіст "Битви екстрасенсів" Роман Шептицький, передають Патріоти України.
"Найближчі три-чотири тижні гостро стоятиме питання: окупанти самі вийдуть з тих територій (Херсонської області – ред.), або ЗСУ їх знищуватимуть", – зазначив він. Екстрасенс додав, що є ймовірність, що окупанти кинуть нові сили у бої на Херсонщині, і тоді звільнення цих територій затягнеться на кілька місяців. Активні бойові дії протягом 2023 року можуть тривати ще й на Донбасі, там війна може перейти на стадію "замороженого конфлікту".
Шептицький наголосив, що перемога у війні буде за Україною, але в країні може бути неспокійно від трьох до восьми років. "Але це не означає, що протягом усього цього часу будуть активні бойові дії. Нам дуже необхідна світова допомога, той же ленд-ліз. Тоді у нас будуть усі можливості і небо закрити, і позбутися повітряних тривог. Поки що можу сказати, що Україна обов'язково переможе. Це вже затверджено вищими силами", - підсумував він.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...