Відомий екстрасенс поділився прогнозом, коли закінчиться "гаряча" фаза війни в Україні

Війна в Україні може трохи стихнути після того, як Збройні сили України звільнять від російських окупантів південь країни. Тоді загроза ракетних ударів буде меншою. Про це заявив фіналіст "Битви екстрасенсів" Роман Шептицький, передають Патріоти України.

"Найближчі три-чотири тижні гостро стоятиме питання: окупанти самі вийдуть з тих територій (Херсонської області – ред.), або ЗСУ їх знищуватимуть", – зазначив він. Екстрасенс додав, що є ймовірність, що окупанти кинуть нові сили у бої на Херсонщині, і тоді звільнення цих територій затягнеться на кілька місяців. Активні бойові дії протягом 2023 року можуть тривати ще й на Донбасі, там війна може перейти на стадію "замороженого конфлікту".

Шептицький наголосив, що перемога у війні буде за Україною, але в країні може бути неспокійно від трьох до восьми років. "Але це не означає, що протягом усього цього часу будуть активні бойові дії. Нам дуже необхідна світова допомога, той же ленд-ліз. Тоді у нас будуть усі можливості і небо закрити, і позбутися повітряних тривог. Поки що можу сказати, що Україна обов'язково переможе. Це вже затверджено вищими силами", - підсумував він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Военная помощь США сначала пойдет на закрепление позиций Сил обороны Украины и отражение наступления РОВ - Злий Одесит

четвер, 25 квітень 2024, 3:25

Сенат США во вторник 23 апреля (ночью 24 апреля по Киеву) поддержал законопроект о предоставлении помощи Украине на сумму около 61 млрд долларов. Подписание документа президентом США Джозефом Байденом – тоже не проблема, но как скоро настолько необходи...