Відомий таролог поділився прогнозом, чи будуть окупанти знову "накривати" всю Україну ракетами

Відомий екстрасенс Макс Гордєєв відвідав шоу "Слава+Таня", де відповів щодо обстрілів великих міст України. Так, карти кажуть, що окупанти не будуть бити по відносно безпечних містах країни, як це було раніше, передають Патріоти України.

"Ні, нуль. Малоймовірно. Але все таки випадає карта повішеного. Це говорить про те, що стан зараз підвішений. Тобто ще ми маємо ситуацію в такому стані, і потрібно трохи почекати", - сказав Макс Гордєєв.

Також експерт додав, що найбільше спроб наступу загарбники роблять зараз на східному напрямку. У питанні про долю Сходу України йому випало колесо фортуни з цифрою десять.

Він пояснив, що ЗСУ посміхнеться удача в питанні просування по лінії фронту і повернення населених пунктів під контроль Києва. Відносно десятки він припускає, що вирішальний момент може бути або в десятому місяці (жовтень), або через десять місяців (червень 2023 року).

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Мене закрили в КПЗ і я думав, що далі": Зірка "Скаженого весілля" пригадав, як займався криміналом у 90-ті

неділя, 24 вересень 2023, 16:52

"Мій старший брат забороняв мені цим займатися. Він казав: "Хай це буде тільки на мені, а ти маєш вчитися". 90-ті роки - складні роки. Братові було вже 23 роки, він їздив за кордон, і вони займалися різними поганими справами - займалися автоугоном. Він...

ЗСУ вже привітали: Мер Курська скасував салют на честь дня міста

неділя, 24 вересень 2023, 16:43

Влада Курська вирішила скасувати святковий традиційний салют на честь Дня міста, який святкують 24 вересня. Про це повідомив мер Ігор Куцак. Рішення було ухвалено «у зв’язку з останніми подіями», заявив міський голова, передають Патріоти України. Очеви...