Відомий таролог поділився прогнозом, чи будуть окупанти знову "накривати" всю Україну ракетами

Відомий екстрасенс Макс Гордєєв відвідав шоу "Слава+Таня", де відповів щодо обстрілів великих міст України. Так, карти кажуть, що окупанти не будуть бити по відносно безпечних містах країни, як це було раніше, передають Патріоти України.

"Ні, нуль. Малоймовірно. Але все таки випадає карта повішеного. Це говорить про те, що стан зараз підвішений. Тобто ще ми маємо ситуацію в такому стані, і потрібно трохи почекати", - сказав Макс Гордєєв.

Також експерт додав, що найбільше спроб наступу загарбники роблять зараз на східному напрямку. У питанні про долю Сходу України йому випало колесо фортуни з цифрою десять.

Він пояснив, що ЗСУ посміхнеться удача в питанні просування по лінії фронту і повернення населених пунктів під контроль Києва. Відносно десятки він припускає, що вирішальний момент може бути або в десятому місяці (жовтень), або через десять місяців (червень 2023 року).

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вірили, що Україна своїх не покине": Підпільниця з Херсона розповіла, як "Жовта стрічка" прискорювала звільнення міста

понеділок, 5 грудень 2022, 17:15

"Жовта стрічка" - підпільний громадянський рух спротиву, що зародився в окупованому Херсоні після того, як наприкінці квітня російська адміністрація почала розганяти проукраїнські мітинги та затримувати їхніх учасників. Організатори руху - місцеві студ...

Перше застосування ЗСУ нової ракети: Знищено установку ''Бук''

понеділок, 5 грудень 2022, 15:49

Сили оборони України знищили пуско-зарядну установку комплексу Бук-М3 з розрахунком за допомогою нової британської ракети Brimstone-2. Про це пише Guildhall із посиланням на власне джерело в українській розвідці. . Удару по комплексу Бук-М3 було завда...