В окупованому Маріупольському районі відпочивають на морі як російські окупанти, так і пересічні росіяни, які приїхали із сусідніх з Україною російських областей. Про це заявив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
«Від Маріуполя до кордону з Бердянським районом Запорізької області все забито на сьогоднішній день росіянами. Вони їдуть і дуже дивуються, коли працює ППО, тому що це гучно, і дуже неприємно. Однак для росіян це сюрприз. Їх переконали, що це глибокий тил, „місто відновлюється“. Вони здивовані руїнами Маріуполя, з одного боку, тому що це не відповідає тій картинці, що їм показують на „Московії“, з іншого боку, вони приїжджають на узбережжя», — сказав він в ефірі "Радіо Свобода".
За його словами, йдеться про мешканців областей, які межують з Україною: Ростовської, Бєлгородської. «От вони дійсно понаїхали на море. Це достатньо дешево для них», — каже Андрющенко.
"Коли я писав блог по вбивству Фаріон, то зразу сказав, що ви будете здивовані вбивцею і мотивами", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України. "Зараз бачу сміхуйочки з приводу, що наступною жертвою мав бути Макс Бужанський. Про ...
Лідери козацтва пізніших часів відтіснили в пам'яті народу відчайдушного і умілого отамана, що з купкою запорожців став одним з вершителей доль Східної Європи і підняв роль українського козацтва до небувалих до того висот, перевершивши Байду Вишневецького