Україна підкладає свиню іншій державі, а потім дивується санкціям, що настали. Таку думку висловив журналіст Олександр Панько у статті "Навіщо Україна підтримує Литву в антикитайській істерії" на "Фраза.юа", зазначають Патріоти України. Йдеться про КНР: Тайвань, незважаючи на китайські попередження, відкрив у Литві власне представництво.
Журналіст нагадує, що відносини Литви з офіційним Китаєм і без того були ускладнені активною позицією Вільнюса щодо сепаратистського руху Тибету, а тепер ще й «представництво Тайбею», яке нібито не є дипломатичним, але при цьому надає консульські послуги.
«У відповідь на цю справу Китай швиденько перестав приймати товари та вантажі з Литви. Місцеві експортери впали в транс і неодноразово вже прокляли «демократичний Вільнюс… Пекін просто викреслив литовців зі своїх митних систем».
І начебто це має бути проблема виключно литовців, вважає Олександр Панько, проте українці не можуть не «пхати свого носа». Офіційний Київ підтримав відкриття у Литві посольства Тайваню та назвав це «виявом демократії». При цьому, нагадує журналіст, у Києва відносини з Пекіном і так зіпсовані, так що українська влада просто «грає з вогнем». Адже в Гаазькому суді перебуває позов до України на $4,5 млрд від китайського інвестора, який не погоджується з реприватизацією підприємства «Мотор Січ».
«Або українські дипломати настільки недалекі, що принесли своїй країні ще більше проблем у відносинах з КНР, або подібне рішення було ухвалено за вказівкою західних «партнерів» — насамперед США, які всіма способами прагнуть притиснути Китай у зовнішній політиці», — припускає автор статті. .
У зв'язку з цим він наголошуєт, що Китай є головним економічним партнером України, основним покупцем українського зерна та металу, а також постачальником дешевого імпорту.
Панько прогнозує, що може повторитись ситуація з білоруською електроенергією. «Влітку Україна підтримала Литву і відмовилася закуповувати електроенергію Білоруської АЕС, а потім Вільнюс різко передумав і став купувати електрику у Мінська... Не виключено, що так буде й зараз: китайський економічний удар по Вільнюсу прийде по дотичній, а ось Київ точно потрапить під гарячу руку».НБУ після запуску в обіг української гривні 1996 року не тільки неодноразово міняв дизайн та папір купюр, але і сплав монет, як "білих" - 1-5 копійок, 1, 5, 10 гривень так і "жовтих" - 10-50, 1 гривня, зазначають Патріоти України. Так склалось, що ...
Згідно з міською легендою Чернігова, в кургані Гульбище на Болдиних горах похований один із найвідоміших героїв давньоруських билин — Ілля Муромець. Водночас у Києво-Печерській лаврі зберігаються мощі, які також вважають спрадавна його останками, зазна...