Відсторонений заступник глави Нацполіції, дружина якого має паспорт РФ, продовжує отримувати зарплату, - ЗМІ

Дисциплінарна комісія МВС проводить службове розслідування за матеріалами журналістського розслідування стосовно заступника голови Національної поліції України Дмитра Тишлека і членів його сім’ї. Про це повідомив заступник директора департаменту взаємодії з Нацполіцією Міністерства внутрішніх справ Олександр Науменко у відповіді на запит, передають Патріоти України.

На прохання «Главкома» надати інформацію про попередні результати службової перевірки міністерство обмежилося формальною відпискою: «За результатами проведення службового розслідування буде вжито заходів, відповідно до законодавства України».

Крім цього, редакція поцікавилася, чи отримує заробітну плату та інші виплати Дмитро Тишлек у період відсторонення від посади. На що у відомстві відповіли: за ним зберігаються всі види грошового забезпечення, крім премії.

Водночас МВС не змогло надати чіткої відповіді на питання «Главкома» щодо наявності у Нацполіції кримінальних справ, у яких фігурує ростовський кримінальний авторитет «Полузвєрь» (Андріан Родін, він же Андрєй Іманалі). За даними журналістського розслідування, Дмитро Тишлек користується нерухомістю та авто родини партнера очільника ростовського кримінального угрупування на прізвисько «Полузвєрь».

МВС не має даних про кримінальні справи ростовського кримінального авторитету «Полузвєрь», який є партнером українського бізнесмена, майном якого користується заступник голови Нацполіції Дмитро Тишлек.

«Стосовно інформації щодо кримінальних проваджень повідомляємо, що за інформацією Головного слідчого управління Національної поліції запитувана інформація не узагальнюється та відповідні обліки не ведуться», – сказано у відповіді МВС.

Нагадаємо, що наприкінці жовтня 2023 року журналісти-розслідувачі оприлюднили відомості, де стверджувалося, що заступник голови Національної поліції України Дмитро Тишлек користується нерухомістю та авто родини партнера очільника ростовського кримінального угрупування, а його дружина Олександра Балакай навіть після російського вторгнення не позбулася російського паспорта.

Після виходу розслідування очільник МВС Ігор Клименко відсторонив Дмитра Тишлека від займаної посади і призначив службове розслідування. Також було сказано про відкриття кримінального провадження.

Джерело: Главком
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Самогубцями во славу путіна не стануть? Кримські бойові дельфіни імовірно втекти від росіян – аналітик

субота, 2 грудень 2023, 1:45

Згідно з аналізом супутникових зображень, проведеним журналістом і аналітиком розвідки Х. І. Саттоном, загони для дельфінів, які належать російському військово-морському флоту, були повністю зруйновані недавнім штормом. . Наразі незрозуміло, чи перебу...

Народні прикмети на 2 грудня: Як забобонні українці здавна захищались у цей, як вважалося, небезпечний день

субота, 2 грудень 2023, 0:55

2 грудня у Київській Русі побоювалися опівночіць - нічних духів, які наганяють на людей кошмари. Щоб захистити від кошмару дитину, на неї вдягали нову нічну сорочку, змочену святою водою. Наші предки в це народне свято проводили спеціальний обряд для д...