
"Погані новини: ми втрачаємо людей. Швидко, мотивованих, кращих. У нас об'єктивно, по годинах, просідає фронт. Подивіться на карту DeepState (яка ще й із затримками на тижні) – і все стане зрозуміло", - пише волонтерка Марія Берлінська на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Ми програємо військово-технологічну гонку. І в цей час наші військово-політичні еліти все ще інфіковані злодійством. На нас сильно (можливо, як ніколи) тиснуть дві імперії – демократична й авторитарна, – щоб ми здали державні інтереси.
Тиснуть особисто на президента, і, на жаль, у світлі корупційної кризи в них є чим тиснути.
Потрібно, з одного боку, втримувати удари на фронті, по цивільних містах, а з іншого – геополітичний тиск із примусом до капітуляції.
Хороші новини: у нас дійсно працюють антикорупційні органи. Зі скрипом, але працює демократія й свобода слова, нікого не закривають за мітинги з картонками чи публічну критику влади.
У тоталітарній Росії такі речі у принципі неможливі.
Росіяни, які розганяють на Заході історію про "нелегітимну диктатуру з незамінними друзями", втрачають один із важливих козирів в інформаційній війні.
Показано, що немає незамінних. Є санкції, розслідування, обшуки, кримінальні справи.
Є шанс на перезавантаження, якщо так потрібно в інтересах держави.
Це може ситуативно повернути, принаймні частково, довіру й об'єднати народ, щоб пройти найважчу зиму.
Європейці з нюансами, але на нашому боці. Навіть починають поступово прокидатися й теж готуватися до російського вторгнення.
Об'єктивно – ще є потенціал і спроможності важко, з великими втратами, але все ж стійко й сміливо пройти цю зиму.
Ще є сили не здати державу й людей.
Отже, у цьому історичному моменті є для нас погані й гарні новини.
У нас стоїть задача дієво протриматися до моменту, коли Росія посиплеться. Так, війна в різних доменах і фазах інтенсивності може тривати ще 10–12 років. Так, у якийсь момент війна почне називатися "перемир'ям". Але це буде та сама війна, просто у стадії підготовки до наступної фази. І важливо цей момент не заколисатися політичними казками на телешоу.
Війна на виснаження, хто здасться першим.
Але якщо ми протримаємося, раніше чи пізніше Росія таки посиплеться.
Це тільки питання часу, волі й нашого терпіння".
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...