Війна не буде затяжною... Оточення Путіна думає про виведення військ з окупованих територій, - Піонтковський

Публіцист і політолог Андрій Піонтковський вважає, що в оточенні Володимира Путіна є люди, які готові усунути диктатора від влади. В ефірі телеканалу "Еспресо" він зазначив, що війна Росії проти України не буде довготривалою.

"Жодної концепції довгої війни бути не може. Подивіться, сьогодні ситуація на фронті доволі успішно складається для української сторони, і це за відсутністю авіації та ATACMS. А уявіть собі, що зараз було б двісті літаків F-16 та дві сотні ATACMS. Про яку довгу війну можна говорити? Все це закінчилося б у такі приблизно терміни, як азербайджанська антитерористична операція в Карабасі. Оця реальність встала зараз перед людьми в оточенні Путіна", - зауважив політолог.

Піонтковський додав, що в оточенні Гітлера були люди, які хотіли досягти миру з американцями заради збереження своєї влади. Подібну ситуацію експерт бачить і стосовно Кремля.

"Саме про це думають і путінські "гіммлери". Вони наразі міркують лише про одне: як зберегти владу в Росії, яка зазнає поразки у війні. Зберегти владу вони можуть лише одним способом – позбутися Путіна й запропонувати Заходу та Україні свої послуги з організованого виведення російських військ з окупованих територій. Тому нам, можливо, не доведеться навіть довго чекати реалізації цієї психологічної велетенської загрози для Путіна та його режиму, що прозвучала у Вашингтоні. Бо вона може реалізуватися набагато раніше, ніж весною", - припустив Піонтковський.

За його словами, якщо уявити, що взяття українською армією Бахмута чи Токмака відбудеться за тиждень-два, то це стане неодмінним тригером вибуху всередині путінської силової верхівки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Росія більше не матиме перемог в Україні - Wall Street Journal

середа, 29 листопад 2023, 6:15

2024 рік американські авторитетне американське видання називає переломний у війні в Європі. Видання The Wall Street Journal у новому матеріалі, присвяченому російсько-українській війні, вважає, що Росії не вдасться досягти значних перемог на фронті. І ...

"Показать кузькину мать": Як це висловити солов'їною. - Є чимало промовистих варіантів

середа, 29 листопад 2023, 5:40

Дослівний переклад фразеологізмів зазвичай не передає їхню суть. Мовознавці радять враховувати лексичні особливості кожної мови і шукати наявні відповідники серед усталених зворотів та навіть народної творчості. . Колись перший секретар ЦК КПРС Микита...