Війна закінчиться у велике християнське свято: Афонський старець поділився пророцтвом про Україну (відео)

Один із ченців святої гори Афон зробив передбачення для України та заявив, коли чекати завершення війни. Про це йдеться в сюжеті на каналі "Благовіст" в YouTube, передають Патріоти України.

Зокрема, він назвав українську землю благословенною і звернувся до громадян із проханням не шукати винних, а набратися терпіння. Стверджує, що війна завершиться на велике християнське свято. Після чого український народ отримає шанс жити краще, ніж було до війни.

Водночас застеріг від бажання виїхати за кордон, оскільки на чужій землі буде дуже складно. "Не шукайте винних, нікого не звинувачуйте, це випробування. Моліться за всіх. Майте любов до людей, Господь своїх збереже. Потрібно потерпіти, на велике свято все вирішиться і житимете ще краще, ніж жили. Треба, щоб не виїжджали, а хто поїхав, щоб повертались. Бо це благословенна земля, по якій Богородиця ходить, а тим, хто виїхав, буде дуже важко. Потім самі побачите. Танки нехай їздять, а ви садіть, де тільки можна. Бережи нас Господь", - зазначив старець.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Поки "барин" вийшов до "холопів": Путін змусив дітей п’ять годин стояти на морозі в очікуванні його візиту (відео)

п’ятниця, 23 лютий 2024, 11:44

Очільник кремлівського режиму Володимир Путін під час свого візиту до Чувашії змусив місцевих жителів кілька годин чекати на нього на морозі. При цьому у масовці, зібраній для картинки на федеральних каналах, були й малолітні діти, про що свідчить опри...

Московський почерк

п’ятниця, 23 лютий 2024, 7:15

За родом діяльності мушу розбиратися в сортах інформпродукту. Різного походження і свіжості. Так от. Те, що зараз несеться з Банкової – це тухлятина московського пошибу. Памʼятаючи, яку роль московські підмостки, а також персонажі штибу Портнова відігр...