"Війни в Чечні, Грузії та Україні - найбільші геополітичні поразки Путіна", - Орєшкін

В Кремлі розуміють, що ситуація ускладнюється. Але психологічно Путін вважає себе єдиною надією Росії.

Російське суспільство сприймає війни в Чечні, Грузії та Україні як великі перемоги Путіна. Насправді, ці війни стали найбільшими геополітичними поразками Путіна. Таку думку висловив російський політолог Дмитро Орєшкін в ефірі програми "Студія Захід з Антіном Борковським", передають Патріоти України з посиланням на Еспресо.

"Путін та його оточення розуміють, що ситуація ускладнюється. Але психологічно Володимир Путін вважає себе єдиною надією Росії. Він уявив себе капітаном потопаючого корабля. Але як би він не намагався врятувати "потопаючий корабель", це в нього не вийде. Адже економічні параметри Російської Федерації погіршуються. Відповідно, єдине, що він може робити це боротись з загрозою внутрішнього бунту. Саме цим він зараз і займається", - зазначив Орєшкін.

Політолог зауважив, що у Володимира Путіна існує велика спокуса набрати політичних дивідендів перед парламентськими виборами на геополітичному полі. Але, на думку політолога, така стратегія дій російського президента мало вірогідна. Оскільки, для чергової військової агресії не вистачає технічних ресурсів.

"Путіну, напередодні парламентських виборів, потрібен черговий сплеск популярності. В нього їх було всього три і всі вони були пов'язані з перемогами, віртуальними, за які йому аплодували більшість. Це війна в Чечні, Грузії та Україні. Насправді, ці війни стали найбільшими геополітичними поразками Володимира Путіна. Але, оскільки він контролює медійні засоби, то це видають як перемоги", - додав Орєшкін.

Політолог також додав, що в такий спосіб Путін намагається переконати російське суспільство, що такі "перемоги" зберігають "русский мір" від розвалу. Але, на думку Орєшкіна, саме під такими гаслами "русский мір" навпаки розвалюється.

"Тактика Путіна не працює. Гасла, що перемоги зберігають "русский мір" не працюють. Хоча зараз путінська верхівка готує чергову “віртуальну перемогу”. Вони одержимі ідеєю об'єднання з Білоруссю", - додав політолог.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У доньки російського актора-путініста в Україні знайшлася сестра – родичка революціонера Зеленського (фото)

четвер, 21 вересень 2023, 14:00

У доньки російського актора-путініста Володимира Машкова, акторки Марії Машкової відшукалася сестра родом з України. Про це родички розповіли на своїх сторінках в Instagram, передають Патріоти України. Сестру Машкової звуть Міла і вона родом з Харкова....

Прикол історії з поляками в тому, що Зеленський серед них має неймовірну популярність, - український письменник

четвер, 21 вересень 2023, 13:54

"Прикол історії з поляками в тому, що Зеленський серед них має неймовірну популярність. І ця історія може загалом вилізти ПіСу боком на виборах. Так само, як ви критикуєте українську владу за цю історію, деякі поляки критикують свою владу за неї ж. Усі...