Військовий аналітик пояснив, чи можуть ЗСУ відступити з Бахмута вслід за Соледаром

Військовий аналітик Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Ігор Левченко розповів, як будуть розвиватися події на Донеччині після того, як ЗСУ вийшли з Соледара, і чи є після цього загроза для Бахмута. Про це він сказав в інтерв’ю, передають Патріоти України.

"Ризики завжди є, але все залежить від вміння нашого військового командування і стійкості наших бійців", – заявив Левченко, відповідаючи на питання про загрозу щодо втрати Бахмута.

За його словами, від початку серйозних боїв за Соледар і командування, і експерти говорили про те, що по західних околицях Соледара проходить ще одна підготовлена і укріплена лінія оборони, яка підкріплюється також водним рубежем – протікає невелика річка. Тому ЗСУ не втекли, а відступили на заздалегідь підготовлені позиції.

"На цій ділянці фронті з точки зору оперативного чи тактичного впливу ситуація фактично не змінилася. Те ж саме можна говорити і про Бахмут, де ворог намагається знайти слабкі місця в нашій обороні, періодично змінює напрямок зусиль – з південного флангу на північний. Але говорити про якісь суттєві успіхи противника важко. Крім суттєвих втрат нічим похвалитися він не може", – підсумував експерт.


Джерело: ТСН.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Техніка старша за Путіна: Росія знімає зі зберігання танки Т-54 (фото)

середа, 22 березень 2023, 14:00

Аналітики Conflict Intelligence Team (CIT) з'ясували, що з резервної бази на Далекому Сході почали вивозити радянські танки сімейства Т-54/55. У розпорядженні команди CIT виявилися фотографії ешелону, що перевозить згадану вище військову техніку з Дале...

"Особливо смішно читати, що жінки облаштуються і вивезуть чоловіків": Українка - про досвід життя за кордоном

середа, 22 березень 2023, 12:53

"Знаєте, останнім часом дуже дратують панічні настрої та істерики щодо того, що Україну покинуть найкращі й вже не повернуться. ЗМІ та соцмережі сповнюють соцопитування та графіки, що показують, скільки населення виїхало та скільки збирається повернути...