Військовий експерт назвав єдиний спосіб закінчити війну з Росією і це не переговори (відео)

Мобілізація, оголошена російським диктатором Володимиром Путіним, є політичним самогубством та вбивством Росії як держави, на думку військового експерта Павла Лузіна. Про це він розповів в ефірі Радіо НВ, передають Патріоти України.

Лузін переконаний, що мобілізація в Росії приречена на провал та призведе до остаточного краху РФ:

«Мобілізацію можна оголосити, але не можна організувати успішно. Ми спостерігаємо, розтягнутий у часі суїцид російської влади, який зараз трансформувався в суїцид російської державності», — заявив Лузін.

На його думку, оголошена мобілізація змусила громадян РФ задуматися про своє майбутнє та почати шукати правду про російсько-українську війну: «Затяті, не те що, навіть, прихильники Путіна, а просто ті, хто заплющував очі і вуха всі ці шість місяців, намагалися не бачити і не чути ні про втрати, ні про Бучу, ні про Ізюм, ні про Маріуполь — ні про що. Вдавали, що нічого не відбувається. Вони зараз моніторять інтернет на предмет реальних втрат і картинок, щоб зрозуміти, що на них може очікувати. Дивляться і жахаються».

Лузін вважає, що успішний контрнаступ ЗСУ в Харківській області став сигналом про поразку РФ для найпереконаніших прихильників Кремля: «Вони злякалися, якщо не сказати грубіше. Навіть до самих дубоголових дійшло, що війну програно і це продовження агонії».

Експерт підкреслив, що РФ має просити про капітуляцію, оскільки іншого виходу не існує. За його словами, вибір Путіна на користь продовження ескалації - це спроба змусити Україну та Захід до будь-яких переговорів.

Проте експерт переконаний, що єдиний спосіб закінчити війну — це «Не переговори з Росією, це військовий розгром Росії. Повний та безповоротний».

Джерело: Радіо НВ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Школа політології Галини Зеленько

четвер, 6 жовтень 2022, 6:23

Люди нової формації. Політика це той смаковитий і всякчас повабний казан, де завжди апетитно й наваристо пахтіє, до якого стримлять, з якого черпають сили і натхнення всі. Хоча дуже багато панянок і паничів зверхньо кажуть: я, мовляв, політикою не ціка...

"ЗСУ виглядають справжньою, чистою, щемливою правдою на відміну від політиків. Свій-чужий - ось і вся ідентифікація", - Олена Кудренко

четвер, 6 жовтень 2022, 0:28

"ЗСУ виглядають справжньою, чистою, щемливою правдою на відміну від політиків. Свій-чужий - ось і вся ідентифікація. Ніякої боротьби за рейтинги, ніяких "опитувань", ніяких гойдалок в сторону, де більше вподобань та забаганок. Ніхто не женеться за лайк...