
Захоплення Авдіївського коксохімічного комбінату поставить окупантів у скрутне становище, оскільки територія цього підприємства є величезною “бомбою”. Таку думку висловив в ефірі національного телемарафону військовий експерт Павло Нарожний, передають Патріоти України.
Він зауважив, що росіяни здійснюють такий собі "книжковий наступ", коли обрізають фланги нашого угруповання. Атаки в лоб, за його словами, є маневрами для відволікання, а насправді вони зосереджують зусилля на флангах, особливо на північному напрямку, де розташований Авдіївський коксохімічний комбінат.
“У них є один величезний мінус. По-перше, вони наступають на відкритій ділянці. На цій ділянці вони є мішенню для артилерії, для дистанційного мінування, для мінометів і всього іншого", - зазначив експерт.
Окрім того, вважає Павло Нарожний, на території цього підприємства ворог може опиниться в дуже небезпечній для нього зоні. "На території величезного виробництва коксохімічного, яке є такою собі "бомбою". Тобто там виробляється кокс, там стоять коксові батареї спеціальні... Якщо вони там закріпляться і якщо якийсь снаряд прилетить – для них це буде наднебезпечно", - наголосив він.
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...
Ключова військово-логістична магістраль окупантів, що з'єднує Ростов-на-Дону з окупованими Маріуполем, Мелітополем та Кримом з кожним днем стає все більш смертоносною через посилення повітряного контролю українськими мвдлстрайками, зазначають Патріоти ...