Військовий експерт розповів, чи допоможе звільнити Крим далекобійна зброя від Британії

Військовий аналітик, полковник Петро Черник розповів, як британські далекобійні ракети та авіація можуть допомогти Україні деокупувати Крим. Про це Черник розповів в інтерв’ю, передають Патріоти України.

Він пояснив, що британські далекобійні ракети Storm Shadow могли б знищити Кримський міст як основну артерію забезпечення півострова, а літаки допомогли б вибити в повітряних боях російську авіацію.

"Якщо говорити про авіацію, то на мій погляд, авіація може допомогти деокупувати саме Крим. Поясню, у який спосіб. Далекобійна зброя, ті самі ракети Storm Shadow допомагають повністю знищити Кримський міст. Кілька ескадрилей таких літаків – 12-24-48, що більше, то краще – вступають у повітряні бої з їхньою авіацією. І з огляду на те, що західна авіація і британські винищувачі в тому числі на порядок кращі, ніж усе, що мають росіяни, по-маленьку ми вибиваємо у повітряних боях як їхню винищувальну авіацію, так і найголовніше – важкі транспортні літаки класу Ан-124 "Руслан" чи Іл-76, котрі можуть доправляти боєприпаси і їжу до Криму", – описав ймовірний сценарій полковник.

"І Крим банально "задихається". Виснажується там весь особовий склад і просто населення так, що просто не буде кому воювати. І Крим падає до українських ніг, як гнилий овоч. Чи може така концепція суто у воєнній частині реалізуватися – чому ні? Як буде на практиці – покаже час", – додав Черник.

Джерело: ТСН.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Головне, щоб голову сонце не напекло : Очільник ВР енергійно спростував інформацію про "канікули" парламенту

середа, 24 липень 2024, 13:30

Українцям не треба доводити, як важко працювати в округах вміють нардепи. Колоніальний загар завжди видає тих, хто провів "літо в полі", як то кажуть з народом, а не в напівмороку пильних кабінетів напрацьовував нудні папірці для унормування життя держави

Несуться до прірви

середа, 24 липень 2024, 12:30

Коли політики з авторитарними замашками вирішують стати «великими диктаторами», вони мають памʼятати: це шлях, який вимагає чималого хисту. Бажання, хитрості, підлості і жорстокості – мало. Суспільство чинить спротив. Якщо не вмієш подолати – зупинись ...