Військовий експерт розповів, чи може Україна перемогти Чорноморський флот РФ

Військовий експерт Олег Жданов вважає, що Україна вже перемогла Чорноморський флот Російської Федерації. Він зазначив, що наші війська завдали нищівної поразки російському флоту, передають Патріоти України.

Як заявив Жданов у своєму блозі на YouTube, нині Чорноморський флот РФ максимально притиснутий до берега. "По-перше ми вже його перемогли. Рекомендую відкрити "Вікіпедію", тільки нашу, українську, там вже з'явилась стаття про втрати Чорноморського флоту Росії у цій війні. І я скажу, що ми завдали нищівної поразки Чорноморському флоту РФ. Це перше. Друге – ми загнали цей флот і максимально притиснули до російського берега. Вони зараз перебувають на траверсі між Новоросійськом і десь Ялтою. З-під Ялти вони не вилазять. Вони бояться потрапити у зону ураження наших протикорабельних комплексів типу "Нептун" і "Гарпун". Це британський і український комплекс", – пояснив Жданов.

За словами експерта, російська влада боїться розповісти власному народу, що крейсер "Москва" затопили двома українськими ракетами "Нептун". Крім того, Кремль боїться сказати, що сталося з екіпажем цього корабля.

"Я вже не кажу про решту. Там 17 плавзасобів, із них більша частина – це бойові кораблі: есмінці, великі десантні кораблі, до речі, їх вже два потоплено. Так що ми вже його перемогли", – додав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Мордор круто збільшив видатки на війну. Це вже 3/5 бюджету

четвер, 30 березень 2023, 1:00

Світові медія сформували новий тренд, - вони пророкують розвал російської економіки. І цього разу - це не занурення у фантазії якихось експертів, а аналіз закритих цифр федерального бюджету Московії. . Bloomberg порахував, що видатки кремля на війну зр...

"Аню" Лорак довели, і вона "сама" скасувала взагалі всі концерти в РФ, - Голобуцький

четвер, 30 березень 2023, 0:15

"Бєдная Аня!"...)) Спочатку їй скасували концерти в Ростовє-на-Дону і Краснодарє. Тоді у Воронежі "перенесли" концерт на невідому дату. Тоді "підвісили" питання з вересневими концертами в Москві...", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй ст...