Співачка Оля Полякова під час прямого ефіру зі своєю старшою донькою Марією в Instagram поділилася подробицями своїх стосунків із Владиславом Міцкевичем. Учасник МастерШеф натякнув, що мав стосунки зі співачкою та опублікував їхні особисті фото, нагадують Патріоти України.
Блогер вже вибачився за наклеп. Полякова ж розповіла, що співпрацювала з Міцкевичем і він бував у неї в гостях. Артистка не має наміру судитися з Міцкевичем і зазначила, що його було звільнено через алкоголь і наркотичні препарати.
«Сам автор цих п’яно-наркотичних сторіс вже на все відповів. Це звичайний хайп на помсті. Не вийшла співпраця, дружба. Жалкую, що я відразу не зрозуміла, з якою людиною маю справу. Ми працювали. Ці фото були зняті у моєму домі. Він товаришував з моєю сім'єю. Сьогодні молоді люди хочуть отримати все і відразу. І можуть пожертвувати робочими й дружніми стосунками. На жаль. Він шантажував, вимагав гроші. Його було звільнено через вживання алкоголю та наркотичних препаратів. У мене дуже багато таких фоток із друзями, то правда. Що з нього взяти за цей наклеп? В суд на нього подати? З цієї людини не має що взяти. Від слова зовсім», — прокоментувала артистка.
Російські військові окупували село Вовче Покровського району Донецької області. Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState, передають Патріоти України. "Ворог захопив Вовче та просунувся в Яснобродівці, Красногорівці, біля Діброви та Желанного", ...
27 липня за новим церковним календарем (9 серпня за старим) - день пам'яті великомученика Пантелеймона, цілителя. За старим календарним стилем - день пам'яті святих отців шести Вселенських соборів і преподобного Стефана Махрищського. . Пантелеймон нар...