"Він вже мій родич": Зрадниця Лорак вирішила похвалитися дружбою із Кіркоровим

Опальна співачка Ані Лорак в коментарі російським ЗМІ розповіла про дружбу з путіністом Філіпом Кіркоровим. Вона сказала, що прихильник диктатора Володимира Путіна замінив їй рідного брата, який досі живе в Україні і на собі відчув всі жахи війни, зазначають Патріоти України.

Знаменитість сказала, що познайомилася з Кіркоровим в 2008 році на Євробаченні. Відтоді вони дуже близько спілкуються. "Нашій дружбі вже 15 років. Але дружба, як почалася з Євробачення, так і триває до цього дня. Це вже мій родич. Я думаю, що Філіп в якійсь мірі мені замінив брата. Тому що він завжди зі мною, щоб не сталося. Я знаю, що навіть якщо вночі подзвоню, то він прийде на допомогу", - заявила Лорак.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Українські війська втримали позиції та атакували на лівому березі Херсонської області, - ISW

середа, 29 листопад 2023, 7:33

Українські війська продовжили наступальні операції у напрямку Мелітополя та досягли невизначеного успіху на захід від Роботино у напрямку Копані Запорізької області. Також зберегли позиції та, за повідомленнями, атакували на східному (лівому) березі Хе...

Народні прикмети на 29 листопада: Що категорично не можна робити у Парамонів день. Ритуал на везіння і щастя

середа, 29 листопад 2023, 7:05

Православна церква України 29 листопада за новим стилем вшановує пам'ять мученика Парамона і ще 370-ти мучеників, яких стратили язичники, а також преподобного Акакія Синайського і преподобного Нектарія з Києво-Печерської Лаври. За старим стилем в цей д...