"VIP-палаты для власти: они совсем охренели?" - Борислав Береза

Адже це реальне життя, а не серіал про Голобородька, і про себе вони подбають по максимуму.

"Новость о том, что власть хочет себе отдельные палаты во время эпидемии коронавируса, меня не удивила. Я ведь читал Оруэлла и помню, что "Все животные равны, но некоторые более равны, чем другие", - пише політик Борислав Береза на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"И даже список требований к условиям содержания в больницах для властьимущих меня не удивил. Это ведь реальная жизнь, а не сериал про Голобородька, и о себе они позаботятся по максимуму.

Кстати, среди главных требований - отдельные, изолированные от других помещений, палаты площадями не менее 13 квадратных метров с затененными окнами. Палаты должны иметь удобные коммуникации с операционным блоком, диагностическим и другими отделениями. Также предусмотрено наличие отдельного резерва лекарственных средств и развертывание опять таки отдельных сестринских круглосуточных постов в вышеуказанных палатах или возле них.

В общем все предсказуемо. Но так и не получены ответы на два вопроса:

1. Они совсем охренели?

2. Анал все еще табу?".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Лікар розповів, що повинно бути в домашній аптечці при коронавірусі

середа, 21 жовтень 2020, 10:12

З кожним днем ситуація в Україні погіршується, хворих більшає, тривожність та паніка наростає. З кожним днем кількість місць у лікарнях зменшується, і є велика загроза колапсу медичної системи. І якщо зараз показами до госпіталізації є важкі та середнь...

"Зелена енергія": США інвестують $100 млн у відмову від дизельного палива

середа, 21 жовтень 2020, 9:59

Уряд США стимулює перехід транспорту на водень. Це оголошення було зроблено лише через день після того, як Національна коаліція вантажівок з нульовим рівнем викидів направила до Конгресу відкритий лист, який закликає до виділення більше 2 млрд доларів ...