"VIP-палаты для власти: они совсем охренели?" - Борислав Береза

Адже це реальне життя, а не серіал про Голобородька, і про себе вони подбають по максимуму.

"Новость о том, что власть хочет себе отдельные палаты во время эпидемии коронавируса, меня не удивила. Я ведь читал Оруэлла и помню, что "Все животные равны, но некоторые более равны, чем другие", - пише політик Борислав Береза на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"И даже список требований к условиям содержания в больницах для властьимущих меня не удивил. Это ведь реальная жизнь, а не сериал про Голобородька, и о себе они позаботятся по максимуму.

Кстати, среди главных требований - отдельные, изолированные от других помещений, палаты площадями не менее 13 квадратных метров с затененными окнами. Палаты должны иметь удобные коммуникации с операционным блоком, диагностическим и другими отделениями. Также предусмотрено наличие отдельного резерва лекарственных средств и развертывание опять таки отдельных сестринских круглосуточных постов в вышеуказанных палатах или возле них.

В общем все предсказуемо. Но так и не получены ответы на два вопроса:

1. Они совсем охренели?

2. Анал все еще табу?".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Я тебя породил...": Андрій Богдан зажадав повісити Давида Арахамію і його нових господарів

вівторок, 18 травень 2021, 7:20

Де екс "права рука" Зеленського і "головний коваль" перемоги" 6-го президента жартує, а де каже, що думає залишається "великою клоунською таємницею". Глава Офісу президента Андрій Богдан жваво прокоментував звільнення заступника міністра економіки Сві...

Життєвий уклад спартанців: Чим займалися воїни Спарти, коли вже не могли воювати

вівторок, 18 травень 2021, 6:50

Від спартанців в наш час залишилися тільки легенди та перекази, з яких випливало, що народ цей жив за військовими суворими законами, повідомляють Патріоти України. Саме сила цінувалася в Спарті, і якщо вірити давнім легендам, слабких новонароджених вон...