"Вірю, що ми вийдемо до Азовського моря": Експерт спрогнозував "абсолютно новий етап війни" під час деокупації Криму

Останні події у тимчасово окупованому Криму все більше наводять на думку, що деокупація півострова не за горами, зазначають Патріоти України.

Як це може бути - в коментарі ЗМІ пояснив військовий експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак. "Я вірю, що Токмак - це не проблема, до Токмака дійдемо. Я вірю, що ми вийдемо до Азовського моря, а ось тоді це вже буде зовсім інший етап. Коли оцією "винною коркою" ми закриємо Крим так, щоб з нього взагалі нічого не виходило. А після цього буде абсолютно новий етап цієї війни і він буде, скоріше за все, частково політичним та частково геополітичним.

У нас вже, можливо, не буде ресурсів просуватися далі, оскільки, на жаль, ми несемо втрати... Операція зі звільнення Криму буде тривалою в часі і "на удаленке". Тобто безпілотниками "кошмарити" узбережжя західне Російської Федерації і просто знесилювати їх, просто "кошмарити" Кримський міст, але без просування Кримом. І, можливо, Крим – це буде більшою мірою якесь дипломатичне вирішення", - сказав він.

Джерело: ТСН.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Естонська розвідка оцінила можливості РФ із фінансування війни проти України

п’ятниця, 1 грудень 2023, 22:15

Військовий бюджет Росії на 2024 рік дає змогу окупантам продовжувати війну проти України з колишньою інтенсивністю, переконаний глава розвідцентру Сил оборони Естонії Антс Ківісельг. Про це повідомляє ERR, передають Патріоти України. В естонській розві...

"Ви не повинні бути на пункті управління": Муженко розповів, що Зеленський не хотів його допомоги в Генштабі

п’ятниця, 1 грудень 2023, 20:43

Колишній головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко повідомив, що президент України Володимир Зеленський не хотів його допомоги в Генштабі після повномасштабного вторгнення Росії в Україну. В інтерв'ю Муженко розповів, як після повномасштабного вторгнення пр...