
На кадрах видно довгу колону жінок, старих і дітей, які йдуть з території Нагірного Карабаху. Як відомо, міністерство оборони Азербайджану заявило, що, з огляду на звернення представників вірменських мешканців Карабаху, досягнута домовленість про призупинення антитерористичних заходів. Відповідно до домовленостей, розташовані в Карабаському районі формування збройних сил Вірменії та незаконні вірменські збройні формування погодилися скласти зброю, залишити бойові позиції та військові пости і повністю роззброїтися. Буде здане все озброєння та важка техніка. Реалізація всіх цих процесів забезпечується у координації з російським миротворчим контингентом. Також повідомляється, що питання забезпечення життєдіяльності населення Нагірного Карабаху обговорюватимуться на зустрічі між представниками місцевого вірменського населення та представниками центральної влади Азербайджану, яка відбудеться у місті Євлах 21 вересня 2023 року.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...