Вірусний хіт підкорив мережу: Реакція собаки на гострі чіпси (відео)

Породиста собака продемонструвала свою кмітливість.

Собака стояла під вентилятором.

На просторах інтернету популярним стало відео, на якому породиста собака продемонструвала свою кмітливість. Так, вона спробувала гострі чипси, але швидко знайшла спосіб, що допоміг позбутися від дискомфорту – скористалася вентилятором, передають Патріоти України.

Авторами ролика є власники тварини. Вони розповіли, що пес Райлі вирішив прибрати неприємні відчуття після гострої їжі за допомогою вентилятора. Для цього він став прямо під ним і чекав поки потік повітря "охолодить" і поверне його до нормального самопочуття. Улюбленець повернувся хвостом до вентилятора і застиг у такій позі на деякий час. Що і можна спостерігати у відео каналу ViralHog.

"Це наш 9-річний золотистий ретрівер на ім'я Райлі. Ми одного разу виявили, що вона обвіює свою фанні. Ми жартуємо, що вона буквально з'їла кілька пряних Доріто напередодні ввечері", - йдеться у описі до відео.

Самі господарі зізнаються, що не впевнені в тому, що собака стояла під вентилятором саме через гостру їжу, але їм подобається жартувати про такий можливий варіант.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Классическая подлянка от власти. "Голос" не просто облапошили, но и нанесли серьезный репутационный удар", - Борислав Береза

вівторок, 15 червень 2021, 20:44

"Много шума вокруг "мовного голосування" Голоса. И обвиняют их в том, что они продались. Но так могут говорить лишь те, кто не понимает, как работает украинская политика. Ситуация значительно проще. Видимо была договорённость о том, что "Голос" даёт го...