"Вішати, щоб навести дисципліну": Маргарита Симоньян поділилася черговими божевільними фантазіями (відео)

Путінська підстилка Маргарита Симоньян вирішила пофантазувати про доцільність застосування шибениць та роботи вішайл. Зокрема, вона згадала графа Муравйова, який публічно повісив 128 бойовиків. На думку пропагандистки, Росії потрібні кати, щоб навести лад на ТОТ України. Про це пише ЦПД, передають Патріоти України.

"Він казав: "Я не з тих Муравйових, яких вішають, я з тих Муравйових, які вішають самі", – зазначила вона.

Симоньян, звісно, невдоволена тим, що західна преса називала "бойовиків" інсургентами. Мовляв, вони творили "нечувані звірства" під час Польського повстання щодо військових, священослужителів та простих людей. "Ось він повісив цих 128 людей. Що хочу сказати.. Ось такі вішайли нам потрібні! Не знаю, чи дійде до Польщі, але ті території, які вже наші... Нам дуже потрібна дисципліна", – підсумувала божевільна пропагандистка.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Штурм із застосуванням самохідної ванни: Росіяни знову вразили "інженерним рішенням" (фото)

середа, 29 травень 2024, 21:29

Мережі поширили відео, на якому ворог використовує дивну конструкцію на полі, що нагадує засоби ще Першої світової війни, повідомляють Патріоти України. "Спроба штурму російським окупантом з застосуванням самохідної ванни?" - зазначається у коментарі д...

Солдати ЗСУ кажуть, що надані США танки зробили їх "мішенями" для російських ударів, - ЗМІ

середа, 29 травень 2024, 20:31

Українські екіпажі, які працюють на поставлених США танках Abrams, розповіли про низку недоліків бронетехніки, що ставить під сумнів їхню корисність на фронтах війни. Про це пише CNN, передають Патріоти України. За словами журналістів, екіпажі, навчені...