
"Новина про застосування віслюків на російсько-українському фронті не здивувала члена оборонного комітету російської держдуми. Він згадав, як під час Другої світової росіяни задіювали собак та коней для перевезення вантажів", - пише політолог Тарас Березовець на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Назад, у 1941? І хто наступний - бойові миші чи кроти-мінери?
У Держдумі відреагували на новини про масову появу віслюків на фронті і заявили, що існують труднощі у сфері доставки боєприпасів та іншого майна на передову, тому використання віслюків як транспорту - нормальна практика. Таку думку в розмові з "Газетою.Ru" висловив член комітету Держдуми з оборони, генерал-лейтенант Віктор Соболєв.
"Зараз дуже великі труднощі в забезпеченні частин і підрозділів зокрема - отже, штурмових загонів і груп і так далі, боєприпасами, військово-технічним майном, і продовольством теж. Якщо використовуються якісь методи, в тому числі віслюків, коней і так далі, для доставки боєприпасів та іншого майна на передову, то це нормально. Проблеми це, звичайно, не вирішить. Тут немає нічого поганого.
У нас під час Великої Вітчизняної війни частина артилерії була на кінній тязі. Вона дійшла до Берліна. Собак використовували під час Великої Вітчизняної війни - дві міни завантажували на них, і вони бігли туди, де ці міни були потрібні. Нехай краще вб'ють осла, ніж двох людей, які на машині везуть вантаж, необхідний для бою і життя частин і підрозділів, які знаходяться на передовій. Люди шукають прийоми і способи забезпечення тих підрозділів, які воюють, всім необхідним для ведення бою і життя. Швидше за все, в'юки завантажують на цього осла. Він знає, куди йти, якщо навчений цьому. Для цього теж потрібно займатися з ними. Це не масово, але я тут нічого поганого не бачу", - сказав він.
Як бачимо, віслюки на фронті не є проблемою для російського керівництва, так само як віслюки у керівництві Державної думи. Як казав герой "Бандитського Петербургу" Антибіотик, "генерал це не звання, генерал це щастя", що генерал Соболєв нам переконливо доводить".
Після кількох місяців бойових дій, провалених дедлайнів і "останніх шансів" США й Іран підписали, як кажуть Штати, "Ісламабадський меморандум про взаєморозуміння" – рамкову угоду на 14 пунктів, яка має закрити одну з найдорожчих воєн останніх десятиліть
Чимало українських прізвищ, які сьогодні сприймаються як цілком звичні, насправді мають польське походження. Вони з’явилися внаслідок історичних зв’язків, міграцій та тривалого культурного перетину між Україною і Польщею, передають Патріоти України. Сп...