Віталій Кім пустився берега. У фортифікаційних кошторисах Миколаївської адміністрації завищено ціни фактично на всі будматеріали, - журналіст-розслідувач

Серед 10 обласних адміністрацій – замовників фортифікацій, яких перевірили журналісти проєкту розслідувань "Наші гроші", завищені ціни практично на всі будівельні матеріали виявили в Миколаївської обласної військової адміністрації на чолі з Віталієм Кімом. Про це заявив в інтерв'ю "Українській правді" редактор проєкту Юрій Ніколов, передають Патріоти України.

"Віталій Кім пустився берега. Ми з’ясували, що у фортифікаційних кошторисах Миколаївської адміністрації були найдорожчі колоди по всій України. Найдорожчі від усіх облдержадміністрацій, у два рази дорожчі, ніж у тих скандальних закупівлях Харкова. І це мається на увазі ціна колод без доставки", – сказав він.

Ніколов додав, що фортифікаційні підряди Миколаївська ОВА замовила на загальну суму 0,5 млрд грн. "І в тих кошторисах ми бачили завищені ціни фактично на всі будматеріали, які використовувалися для фортифікацій, – підкреслив Ніколов. – Аж так відзначитися зуміла тільки Миколаївська обладміністрація і ще трохи поруч Волинська. Решта обладміністрацій, які ми аналізували, – загалом у нас було в переліку 10 замовників фортифікацій – мали набагато пристойніші ціни. Тобто можна казати про те, що в сім'ї не без урода. Не всі хворі, а знайшлося одне пацавате дитя. От така біда".

Журналіст зауважив, що цим після виходу 30 травня розслідування "Наших грошей" мали б зацікавитися Державна аудиторська служба, Національна поліція і, зважаючи на суми, ще й Національне антикорупційне бюро, але влада не реагує на такі викриття і про жодне кримінальне провадження по цій темі він не чув.

"Це не дитсадочок десь у тилу відремонтувати-притирити. Це про фортифікації. Питання в тому, що на одну й ту саму суму маємо менше фортифікацій, ніж могли. А потім виходить така дичина, як на Харківщині, що всі дивуються: "Рашисти наступають, а де наші фортифікації?" – "А грошей не вистачило". А виявляється, що фортифікацій могло бути на ті самі гроші просто більше. Більше територій захищено. Оце та сама корупція, яка вбиває. У чистому вигляді", – заявив Ніколов.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ціна втрати Прогресу: На Покровському напрямку окупанти беруть в оточення бійців однієї з бригад ЗСУ. Команди на відхід з "мішку" немає – DeepState

середа, 24 липень 2024, 8:14

Російські окупанти намагаються оточити частину угрупування українських військових поблизу села Прогрес у Донецькій області, яке днями було захоплене. Однак наразі наказ про вирівнювання лінії фронту не надходив. Про це у ніч проти середи, 24 липня, пов...

Про «відпустку Верховної Ради»

середа, 24 липень 2024, 8:04

«Слуги» бояться розголосу... Сьогодні відчув значення розхожої фрази про «іспанський сором» – коли сам нічого поганого не зробив, а за ситуацію і за інших соромно. Тому, дивлячись на зливу повідомлень у стрічці про «проклятих депутатів», вирішив усе ж...