
У Бєлгородській області РФ сталося коротке замикання на електропідстанції в локомотивному депо. Про це повідомляють місцеві телеграм-канали, передають Патріоти України.
Зазначається, що підстанція "засяяла" в Старому Осколі. Це місто знаходиться у 140 км від самого Бєлгорода. Момент замикання потрапив на численні відео. Їх уже опублікували в мережі. Примітно, що в російському МНС кажуть, що займання на підстанції не було, хоча на кадрах видно сильне задимлення.
Жителі деяких мікрорайонів міста повідомили про перебої зі світлом. Електропостачання вже відновили. Зазначимо, що всього кілька днів тому у Старому Осколі відбулася аварія на магістральній мережі. Тоді без гарячої води та опалення залишилися понад 50 тисяч людей.
Серед цілей, які сьогодні, 22 червня, Силам оборони України вдалось уразити Центр космічного зв’язку "Дубна" у Московській області. Про це офіційно повідомлено Генеральним штабом ЗСУ, але не деталізовано важливість саме цього об'єкту, зазначають Патріо...
23 червня за новим календарним стилем (6 липня - за старим) згадують мученицю Агрипину Римську. У народі день прозвали Аграфена Купальниця. 23 червня за старим календарним стилем - день пам'яті священномученика Тимофія, єпископа Прусського . *** ....