"Влада має обирати: або рейтингова, або гуманітарна катастрофа. Зе-команда загнала себе у пастку", - політолог

"Варто вже остаточно визнати: боротьбу з пандемією Зе-команда епічно провалила. Влада не організувала масову пропаганду вакцинації, та й будь-яких протиепідемічних дій. Там, де мала з кожної праски лунати соціальна реклама, просвітницькі програми і пряма пропаганда, обходилось локальними ініціативами "хто в ліс, хто по дрова" і від вакцинаторів, і від антивакцинаторів", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Там, де треба пояснювати, - влади не було. Там, де виринав негатив (рівень смертності, проблеми з киснем, з ліжковим фондом абощо) – влада перекилада відповідальність на місцеву владу, на кого завгодно, тільки не на себе. Натомість ця ж влада голосно ще торік заявила, що "ковід в Україні переможено". А якщо перемогли – то про страшну ситуацію і проблеми вже якось невдобно казати потім.

Ясно, що за місяць всі регіони будуть в червоній зоні карантину (тим більше, вже з'явився ще один штам AY.4.2 - ще заразніший варіант "Дельти"). Але так само за місяць сильно просяде економіка – не з ковідних причин, а з енергетичних. Зростання ціни на газ і електрику, можливий блекаут чи "відключення за розкладом" однозначно негативно позначаться на всіх секторах економіки. І тут додасться знов масова захворюваність (і, ймовірно, більша смертність) на ковід.

І що тоді робити владі? З одного боку, запроваджувати і надалі жорсткі примусові заходи на кшталт обов'язкової вакцинації чи обмеження доступу невакцинованим до громадського простору і послуг – все це вдарить по рейтингу влади. Бо більшість однозначно не сприймає такого характеру взаємодії з державою. Тобто, жорсткий сценарій небажаний.

Але з іншого боку, ще за 2-3 місяці, після чергового піку пандемії, політичні опоненти пред'являть саме владі претензії щодо кількості померлих. І виборці до цих претензій приєднаються: як ви могли допустити таку кількість трупів?! І тоді рейтинги втримати не вдасться.

От і маємо розвилку, спричинену крайньою некомпетентністю влади: або вона обирає гуманітарну катастрофу із захворюваністю і смертністю, зате не тисне на народ і на кілька місяців зберігає рейтинги – або обирає рейтингову катастрофу, якщо влаштовує антиковідний диктат в Україні. І так зле, і так недобре. Але Зе-команда сама загнала себе в цю пастку".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Риси первісних людей узялися не просто так: Історик у подробицях пояснив, чому росіяни такі дикі

неділя, 22 травень 2022, 0:00

"Перша революція у світі – це так звана неолітична революція. Тобто одночасно з народами Півдня та Передньої Азії, Близького Сходу, жителі території України почали використовувати лук, стріли та приручили собак", - розповідає історик Олександр Палій у ...

Чекати ще довго: Відомий окультист назвав дату смерті Путіна

субота, 21 травень 2022, 22:44

Вже в серпні 2022 року почнеться сильне погіршення здоров'я президента Росії Володимира Путіна. Про це розповів російський філософ і окультист Андрій Космач в інтерв'ю з правозахисником Марком Фейгіним, передають Патріоти України. Разом з тим, експерт ...