"Влада сама легалізує смотрящих в регіонах", - волонтер Сініцин

Олігархи мають заплатити у бюджет податки, які заборгували, а не про щось домовитися із президентом.

Роман Сініцин. Фото: соцмережі.

"На зустрічі із бізнесом і олігархами президент Володимир Зеленський попросив розділити відповідальність в регіонах. Зокрема, під патронат області отримали Рінат Ахметов, Ігор Коломойський, Ігор Палиця, Андрій Веревський, Юрій Косюк, Андрій Ставніцер, Олександр Ярославський і Віктор Пінчук", - пише волонтер Роман Сініцин у своєму блозі, передають Патріоти України, та продовжує:

"У нас і так в регіонах неофедалізм - є якісь смотрящі. Свої олігархи, які тримають області. Замість того, щоб запитати про податки чи платежі у бюджети, президент просить: "давайте скинемося по мільйону чи два доларів". Це кидає країну в ще більшу кризу і наслідки можуть бути серйозні. Вже кілька років говоримо, що Київ не контролює якісь регіони. Їх віддали місцевим елітам на відкуп, криміналу. Президент такими зборами легалізує цю систему. Журналісти і громадський сектор продовжують говорити, що це не нормально. А держава фактично визнає своє безсилля.

Олігархи не дурні. Вони точно щось попросили взамін. Що? Побачимо через якийсь час. Це можуть бути якісь об'єкти під приватизацію, якісь преференції, кадрові призначення. Ніхто просто так грошей не дає. Ну й тут говоримо про те, що окремі особистості і їх бізнес-структури краще б заплатили у бюджет податки, які заборгували. Якщо брати Коломойського ‒ який рік тягнуться суди по державному підприємству Украерорух, якому МАУ винна понад мільярд гривень. А Коломойському чомусь віддають на відкуп Запорізьку область. У людей коротка пам'ять, історію Ахметова треба досліджувати з 1991 року – хто він і як накопичив капітал. А тепер Ахметов філантроп і благодійник. Дарує "швидкі допомоги" і пожертвує 2-3 мільйони доларів у фонд боротьби з коронавірусом. При чому його ДТЕК винен за газ 1,6 мільярда гривень. Це свідчить про абсолютну слабкість центральної влади в наведенні порядку і регулюванні якихось процесів. І показує - руки Києва в регіонах нема.

Давайте згадаємо засідання Кернеса і Ярославського в Харкові. Коли вони там сміялися і буквально розмазували заступника губернатора. Це більше скидається на сходку кримінальних авторитетів. Система смотрящих була при Януковичеві і за Порошенка її не зруйнували. Умовний Деркач контролював Сумську область, так і контролює. Умовний Палиця контролював Волинську область, то так і зараз. А тепер президент фактично легалізує їх. Якщо раніше вони були в тіні, то зараз все буде інакше. Президент визнає – це місцеві еліти, які все контролюють. І ці еліти проводять якісь сходнячки. У Херсоні Новинський місцевим підприємцям і бізнесменам розказував, що всі повинні скинутися. А хто такий Новинський?

Такі угоди легалізують порядок речей, коли у нас держава фактично феодальна. Якісь клани повністю контролюють окремі регіони. Не представники влади, яким делеговані повноваження з Києва, а уповноважені якихось кримінально-олігархічних груп. Часто туди входять і місцеві правоохоронці. Тому це фрагментація держави. За умов слабкої центральної влади вона ще більше окуповується на окремі регіональні утворення".

Джерело: Gazeta.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"500 тысяч россиян не полетят в Турцию: all inclusive вреден для печени. Теперь путевки для украинцев должны подешеветь. Спасибо Путину за это", - Фурса

вівторок, 13 квітень 2021, 15:22

""Эрдоган и Зеленский о чем то поговорили, а 500 тысяч россиян не поедут в Турцию, хоть уже купили билеты. Вот что значит творческий подход к бомбежке Воронежа. Мелочь, а приятно", - пише у своєму блозі Сергій Фурса, передають Патріоти України, і продо...

"Мгновенно отреагировали на закрытие Турции!": Росіянка обурена діями кримських власників готелів

вівторок, 13 квітень 2021, 13:15

"Для примера отдых "все включено" семьей 2-е взрослых, 2-е детей летом 2018-го обошелся в 35000 р. В этом году 3 дня в июле (с учетом того, что покупал еще в декабре ) обошлись уже в 43500 р. Далее цена постепенно росла и к вчерашнему дню составляла 65...