"Владноможці, отримавши посади в результаті двох Майданів, самі не попіклувалась про те, щоб запобігти реваншу", - політолог

Владець у вільній Україні досі цар і Бог. Цар, якого ніхто не поважає і Бог, у котрого ніхто не вірить.

"Після розслідування Схем про відвідування сховища Коломойського в Ізраїлі топ-ходоками, виникає питання. А чи можемо ми взагалі говорити про чесні демократичні вибори? Підозра, що Кремль міг втручатися у американські вибори призвела до розслідування Мюллера. Чи буде в Україні подібне розслідування? Питання риторичне", - пише політолог Лариса Волошина на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Коли ми тут розказуєм один одному, що будемо боротися з реваншем, що пережили Януковича – переживемо і Зеленського, ми уникаємо відвертої розмови про відсутність механізмів та процедур, які б карали маніпулятора, зупиняли хама та обмежували в можливостях відвертого шкідника.

Владець у вільній Україні досі цар і Бог. Цар, якого ніхто не поважає і Бог, у котрого ніхто не вірить. Тим не менш він залишається безконтрольним та безкарним.

Ця передвиборча компанія показала за якою схемою відбувається зовнішнє втручання в українські вибори. Вона наочно продемонструвала, як легко маніпулювати українцями. Але найганебніше навіть не це. Провернувши все це, маніпулятори не понесуть жодної відповідальності у вигляді санкцій проти себе або імпічмента для своєї маріонетки.

Чому Україна досі не має ефективних державних інституцій, розділення гілок влади та механізмів контролю за владою? Може тому, що кожен, хто має повноваження запровадити такі механізми, уникає цього всіма силами, сподіваючись рано чи пізно скористатися з правової невизначеності? В тому, що зараз буде відбуватися, винен не тільки народ, який повірив у порожнечу, а й владці, що отримали посади в результаті двох Майданів і не попіклуватися про те, щоб запобігти реваншу".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Не референдум - опитування": Зеленський виступає за проведення опитування українців щодо мирних угод з Росією

четвер, 23 травень 2019, 19:12

Президент Володимир Зеленський заявив, що винесення на референдум питання про укладення мирних домовленостей з Росією не має законодавчої ініціативи, а є способом дізнатися думку громади. Про це президент сказав під час зустрічі з громадськими активіст...

Хіти тижня. Царство небесне... Хотіла якнайкраще підготувати клас до ДПА: Харківська вчителька померла прямо на уроці

четвер, 23 травень 2019, 19:00

У школі №88 міста Харкова на уроці померла вчителька початкових класів Яна Давидівна Ласкавцева. Жінці було всього 57 років. За словами дітей, батьків і вчителів, жінка тривалий час хворіла, але переносила хворобу на ногах, оскільки хотіла якнайкраще п...