"Владноможці, отримавши посади в результаті двох Майданів, самі не попіклувалась про те, щоб запобігти реваншу", - політолог

Владець у вільній Україні досі цар і Бог. Цар, якого ніхто не поважає і Бог, у котрого ніхто не вірить.

"Після розслідування Схем про відвідування сховища Коломойського в Ізраїлі топ-ходоками, виникає питання. А чи можемо ми взагалі говорити про чесні демократичні вибори? Підозра, що Кремль міг втручатися у американські вибори призвела до розслідування Мюллера. Чи буде в Україні подібне розслідування? Питання риторичне", - пише політолог Лариса Волошина на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Коли ми тут розказуєм один одному, що будемо боротися з реваншем, що пережили Януковича – переживемо і Зеленського, ми уникаємо відвертої розмови про відсутність механізмів та процедур, які б карали маніпулятора, зупиняли хама та обмежували в можливостях відвертого шкідника.

Владець у вільній Україні досі цар і Бог. Цар, якого ніхто не поважає і Бог, у котрого ніхто не вірить. Тим не менш він залишається безконтрольним та безкарним.

Ця передвиборча компанія показала за якою схемою відбувається зовнішнє втручання в українські вибори. Вона наочно продемонструвала, як легко маніпулювати українцями. Але найганебніше навіть не це. Провернувши все це, маніпулятори не понесуть жодної відповідальності у вигляді санкцій проти себе або імпічмента для своєї маріонетки.

Чому Україна досі не має ефективних державних інституцій, розділення гілок влади та механізмів контролю за владою? Може тому, що кожен, хто має повноваження запровадити такі механізми, уникає цього всіма силами, сподіваючись рано чи пізно скористатися з правової невизначеності? В тому, що зараз буде відбуватися, винен не тільки народ, який повірив у порожнечу, а й владці, що отримали посади в результаті двох Майданів і не попіклуватися про те, щоб запобігти реваншу".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Вже не Україна, а окрайок?: "Ватний реванш триває", - Тарасенко

неділя, 18 серпень 2019, 23:55

Українські націоналісти реорганізовують сили... Про це на своїй сторінці у Facebook пише лідер "Правого сектора" Андрій Тарасенко, передають Патріоти України. "Ватний реванш триває. Причому, не реванш якоїсь конкретної структури, а загалом проросійсько...

"Дикий Захід Європи": Блогер зі США розповів, що його найбільше вразило в Одесі

неділя, 18 серпень 2019, 23:45

Розмаїття їжі в місті багато в чому відображає його багатокультурність. Поряд з українцями тут живуть євреї, азіати, індійці й вихідці з Близького Сходу. "Перше, що мене вразило, поки діставався від залізничного вокзалу до центру Одеси, були прекрасні ...