Про це повідомив командувач ВМС України контрадмірал Олексій Неїжпапа в інтерв’ю «Радіо Свобода».
«Розраховуємо на іще один такий причал у 2021 році», – зазначив Олексій Неїжпапа.
Споруда із надміцного бетону на воді має 57 метрів завдовжки й розміститься також в порту «Південний», що дозволить збільшити кількість кораблів, які зможуть там базуватися.
Два причали, як зазначив контрадмірал, забезпечать стоянку майбутнього дивізіону.
онтрадмірал нагадав, що перемогою стало отримання першого за історію існування наших ВМС нового плавучого причалу.
У грудні 2020 року перший плавучий причал було доставлено до порту «Південний» для ВМС ЗС України.
Нагадаємо, у вересні 2020 року Міністерство оборони України оголосило тендер на закупівлю плавучого причалу.
Тоді зазначалось, що Міноборони потребує плавучий причал ПЖ-61У або еквівалент на загальну суму у 23,5 млн гривень.
Замовником виступав відділ підготовки та проведення закупівель за напрямком оперативного, технічного та медичного забезпечення управління проведення закупівель Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів МОУ.
Херсонський державний завод «Палада» — державне суднобудівне підприємство України, яке спеціалізується на виготовлення залізобетонних композитних плавучих доків.
Російські окупанти планували наступальну операцію на Харківському та Сумському напрямку 1−15 червня 2024 року. Про це NV повідомило високопоставлене джерело в ЗСУ, передають Патріоти України. Підготовку до нового наступу окупанти завершили наприкінці т...
"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...