
Російська влада блокує евакуацію цивільних у Бєлгородській області, де продовжується рейд російських добровольців. Серед місцевих мешканців зростає паніка. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на джерела в українській розвідці, передають Патріоти України.
Зазначаєься, що у Бєлгородській області російські силовики оточили залізничний вокзал. Там зростає паніка серед місцевих жителів. Видання також наводить перехоплення розмови місцевих жителів з напрямку населеного пункту Шебекіно Бєлгородської області.
"Карачанського обстріляли і таксистів обстріляли, не знаю, як наші їхатимуть. Так, залізничний вокзал уже оточили, все, вже нікого не пускають ні туди, ні назад, я не знаю, пи***ць якийсь. Нехай вони біля Прохорівки сходять", - каже місцева мешканка.
Водночас місцеві у Гайвороні Бєлгородської області масово втікають. У Мережі з'явилося відео, як цивільні росіяни з речама пішки біжать з міста. Раніше російські добровольці закликали місцевих негайно евакуюватися з Бєлгородської та Курської областей, оскільки бійці відкрили вогонь по військових об'єктах РФ.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...